Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський “БОМОНД” збирав гроші на інгалятори

Time Додано: вівторок, 22 вер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Бердичівська організація молодих особистостей незалежної держави, або скорочено “БОМОНД”, протягом двох днів проводила благодійну акцію “Усім серцем”. Збирали кошти на інгалятори для дитячого відділення міської лікарні.

Бердичівський “БОМОНД” збирав гроші на інгалятори

Вікторія Кравчук, ініціатор акції: “Ідея прийшла навесні, коли наша організація проводила акцію “Почуйте всі”. Ми вирішили, чому б не допомогти нашій лікарні, адже у Бердичеві мешкають діти, яким теж необхідна допомога”.

Волонтери поділилися на дві групи, отримали запломбовані скриньки та інформаційні листівки. Після настановчих слів голови “Бомонду” розішлись на об’єкти: кооперативний ринок та універмаг. Перехожі на волонтерів майже не звертали уваги і часто відмовлялися від пропозиції взяти участь в акції. Стояти у вихідний день в центрі міста і просити в незнайомців гроші Сандру Куліш покликала висока мета.

Сандра Куліш, волонтерка: “Мені неважко встати навіть у шість годин ранку, щоби прийти і зібрати гроші на таку важливу справу, багато людей не мають такої мети і вони зараз сплять дома. А ми з високою місією нині тут. Сподіваємось, що в нас все вийде”.

В цей самий час інші бомондівці у парку культури та відпочинку влаштували фотовиставку. За благодійний внесок розміром 30 гривень можна було отримати у подарунок одну з фотографій. Свої роботи для проведення акції надали майстри фотоклубу “Бердичів”, а також інші фотохудожники міста і столиці. Роман Мурко приніс кілька аматорських фотографій, знятих під час відпочинку у Севастополі.

Роман Мурко, учасник акції: “Захотілось внести свою маленьку лепту у придбання оснащення, аби зробити щось добре у своєму житті”.

Коли починали акцію, кажуть волонтери, сподівалися назбирати хоча б на два інгалятори. Один коштує близько шестисот гривень. Для досягнення поставленої мети кликали на допомогу усе своє красномовство і навіть робили ставки на зібрану суму. Момент підрахунку коштів настав. Зі скриньок почали витрушувати дріб’язок та купюри номіналом у дві, п’ять, двадцять і навіть п’ятдесят гривень. Найактивнішим волотером стала Сандра Куліш, яка зібрала майже триста гривень. Загалом результат перевершив сподівання, каже Михайло Солодкий.

Михайло Солодкий, голова Бердичівської ГМО “БОМОНД”: “Наша молодіжна організація зібрала 1507 гривень 16 копійок. Ми задоволені результатом, придбаємо три небулайзери, кошти, яких не вистачає, будемо просити у спонсорів. Головне не те, що ми зібрали кошти, а те, що привернули увагу громадськості, люди змінилися, зробили добру справу і це класно”.

Віта Дядюх, маніпуляційна медсестра дитячого відділення ЦМЛ: “Звичайно, ми задоволені, бо це вже якась допомога для нашого відділення, і для дітей”.

Тепер бомондівці сподіваються, що хворих дітлахів краще лікуватимуть, і збираються надалі займати активну життєву та громадянську позицію і допомагати тим, хто цього потребує.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0