Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівський “БОМОНД” подарував інгалятори міській лікарні

Time Додано: п'ятниця, 02 жовт. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Можливо, наступного разу, побачивши цих юнаків та дівчат зі скриньками у руках на вулицях міста, бердичівляни не дивитимуться на них із підозрою або тікатимуть, як від хуліганів. Вони знову збирали кошти і знову на добру справу — цього разу на інгалятори. Збирали — і зібрали. Три небулайзери отримали від молодіжної громадської організації “БОМОНД” у дитячому відділенні міської лікарні. Близько 65% маленьких пацієнтів тут перебувають із діагнозами “пневмонія” чи “бронхіт”, отже, навряд чи, потрібно говорити, що таким подарункам раді і медики, і батьки дітей.

Бердичівський “БОМОНД” подарував інгалятори міській лікарні

Неля Поліщук, завідуюча дитячим відділенням ЦМЛ: “У 2008-му ми пролікували 260 дітей, хворих на пневмонію, а за 8 місяців цього року — вже 330. Тому, не дивлячись на те, що ми маємо вітчизняні інгалятори, які часто виходять з ладу, ці небулайзери допоможуть нам значно краще працювати. Тим більше, що наші фізкабінети працюють щодня, без вихідних.”

Ганна Козенко, мати пацієнтки дитячого відділення: “Було дуже незручно, адже дітей у відділенні багато і тому були постійні черги: дітей відправляли до центрального фізкабінету. По-друге, інгалятори вже старі, дітей ними не позабавляєш, вони й 5-ти хвилин не можуть всидіти на місці. А ці — справді цікаві і яскраві.”

А ось ця процедура, здається, є новинкою у подібних акціях: Неля Поліщук з одного боку та лідер “БОМОНДу” Михайло Солодкий — з іншого поставили свої підписи під договором пожертви.

Михайло Солодкий, голова Бердичівської МГО “БОМОНД”: “Віднині у відділення є певні зобов’язання: згідно договору, ці небулайзери мають використовуватися безкоштовно, лише за призначенням і ніяк більше. До цього ж інгалятори мають знаходитися у дитячому відділенні нашої лікарні.”

Вийти на вулиці, аби збирати гроші — не так вже й просто, кажуть члени організації. Цього разу бажаючих підходити до людей зі скриньками та з проханнями виявилося дещо менше, ніж минулої акції, говорить Михайло Солодкий, у якийсь момент, каже, навіть виникли сумніви щодо реалізації задуманого. Але у них все вийшло. Вийшло на власному ентузіазмі, без будь-чиєї підтримки, за кілька днів зробити те, на що комусь знадобилися б місяці, а то й роки. Їм дякують за зроблене, а вони стверджують, що це — лише початок.

Неля Поліщук, завідуюча дитячим відділенням ЦМЛ: “Дуже приємно, що існує така організація, де дійсно турбуються про наших пацієнтів. Не маючи ще своїх дітей, ці юнаки й дівчата, опікуються іншими. Ми дуже вдячні їм за ці подарунки.”

Михайло Солодкий, голова Бердичівської МГО “БОМОНД”: “Почався новий навчальний рік, тому ми плануємо активізувати свою роботу зі студентами... Також продовжуватимемо свою благодійну діяльність, у нас це виходить, нам це подобається. Думаю, раз у 3 місяці ми проводитимемо подібні акції, які приноситимуть користь мешканцям міста.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0