Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівську районну державну адміністрацію повністю комп’ютеризують

Time Додано: середа, 25 серп. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

До Бердичівського району вкотре приїхали побратими із Воловського повіту Республіки Польща і, як завжди, не з порожніми руками. У червні цього року влада повіту та району підписали “Програму Польської помочі Бердичівському району”.

Бердичівську районну державну адміністрацію повністю комп’ютеризують

У рамках цієї угоди реалізується проект поліпшення управлінської діяльності в райдержадміністрації. Перший етап — урочисте підписання акту прийняття комп’ютерної техніки, що її привезли поляки. Другим буде впровадження програми електронного обігу документів та отримання сертифікату якості ISO.

001 Мачей Нейман, староста Воловського повіту Республіки Польща: «Зараз ми передаємо тільки прилади для застосування системи. Нам би хотілося поділитися своїми знаннями, надбаннями. Також разом будемо вчитися впроваджувати цю систему процедур в районній державній адміністрації.»

Програма ISO, що встановлять в адміністрації значно полегшить роботу, як її працівникам, так і мешканцям району, говорить 1-ий заступник голови райдержадміністрації Максим Самчик.

Максим Самчик, 1-ий заступник голови Бердичівської РДА: «Ми будемо мати електронний обіг документів, який полегшить роботу навіть з придбання тих же канцтоварів, що значно зменшить витрати. Найголовніший етап — це отримання сертифікату системи якості ISO, що засвідчить довіру наших мешканців до районної влади. Це не остання програма. Як продовження, будуть інші, дотично або напряму пов’язані з цією.»

Поки що це лише великі плани, реалізація яких буде плодом тісної співпраці Бердичівщини та Воловського повіту, каже Максим Самчик.

Chatbubbles Коментарів: 0