Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівському «Шакті» — 10 років

Time Додано: четвер, 09 квіт. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

На непросте питання, як народився танець, мають чітку відповідь у Будинку дитячої творчості ім. О. Разумкова. Там розповідають: в один із моментів десь у космосі з’явилася вселенська безкінечна Божественна енергія. Її стрімкий поток досяг Землі, де зіткнувся із людською мрією. Так на світ з’явилися чарівні рухи.

Бердичівському «Шакті» — 10 років

10 років тому одна з мрійниць вирішила створити у Бердичеві суміш із такої енергії, вогню та міці. В результаті отримала ансамбль сучасного танцю. Його назва «Шакті» із санскриту перекладається саме як «міць», «сила».

Учасники «Шакті» із легкістю опановують різні танцювальні стилі. Вони зізнаються: труднощі, яких зазнають на репетиціях, здаються їм несуттєвими, адже головне — це потяг до танцю і відчуття рухів, які та сама мрійниця на ім’я Тетяна Захарчук завжди направить у потрібне русло.

Тетяна Захарчук, керівник ансамблю сучасного танцю «Шакті» (БДТ ім. О. Разумкова): «Для меня «Шакти» - это, в первую очередь, энергия. Это теплота и огонь, который горит во всех учасниках ансамбля... Благодаря этому огню мы танцуем и творим... Думаю, зрителям нравится то, что мы делаем, а мы постараемся расти расти и быть все выше и выше.»

Скільки дітей пройшло через «Шакті» за 10 років навіть Тетяна Захарчук сказати не береться. Може тисяча, може більше... Місця випускників займають колишні вихованці середньої групи, ну а їм вже наступають на п’яти наймолодші танцюристи. Сьогодні в ансамблі виступає близько 60-ти учасників віком від 5-ти до 20-ти років.

Єлизавета Длугаш, учасниця ансамблю сучасного танцю «Шакті» (БДТ ім. О. Разумкова): «Коли я вперше прийшла до ансамблю, то, звісно, нікого не знала. Але потім знайшла тут багато друзів, з якими мені цікаво спілкуватися, а своїй вчительці можу розповісти найпотаємніше.»

Ярослав Захарченко, учасник ансамблю сучасного танцю «Шакті» (БДТ ім. О. Разумкова): «Перші дні я просто сидів і дивився, як танцюють інші. Потім сам спробував дещо танцювати, далі навчився виконувати певні трюки. Хочу й надалі займатися тут, бо планую стати танцюристом.»

Колись так само, як і Ярослав, до ансамблю прийшов Віталій Войцехівський. Прийшов, щоб залишитися у ньому на чотири роки. Увесь цей час він був єдиним та неповторним для своїх дівчат.

Віталій Войцехівський, учасник ансамблю сучасного танцю «Шакті» (БДТ ім. О. Разумкова): «»

Віталію та його колежанкам по старшій групі є на кого залишити «Шакті». Вже сьогодні молодші танцюристи доводять, що до Тетяни Захарчук вони прийшли не тільки із цікавості. Їх манить особлива мова танцю, його неповторність.

Ольга Лакізюк, учасниця ансамблю сучасного танцю «Шакті» (БДТ ім. О. Разумкова): «Мені подобається займатися у «Шакті», бо у нас дуже гарна вчителька, яка нас завжди у всьому підтримує. Коли ми у танець додаємо трішки своїх емоцій, вона погоджується, що, дійсно, це цікаво. Мені дуже подобається, як танцюють Настя Мельник і Світлана Колодюк.»

Ірина Іжевська, учасниця ансамблю сучасного танцю «Шакті» (БДТ ім. О. Разумкова): «Хочу стати знаменитою артисткою і бути схожею на Настю Мельник. Вона дуже розумна і гарно танцює.»

Про Анастасію Мельник, на яку так хочуть бути схожими її молодші подруги, у колективі говорять: вона й коли ходить, то наче танцює. Сама Настя вважає себе відповідальною за все, що відбувається на сцені. Вона намагається слідкувати не тільки за рухами кожного з учасників, але й за емоціями на їхніх обличчях. Дівчина пишається та радіє такою роллю.

Анастасія Мельник, учасниця ансамблю сучасного танцю «Шакті» (БДТ ім. О. Разумкова): «Главным для меня есть то, что в танце проявляется моя душа... Мои танцы приходят ко мне как будто с небес. Мало танцевать красиво, хочется, чтобы это было с душой , хочется сеять добро... Чем больше людей будут наблюдать за моим танцем, тем больше людей станет добрее и начнут воспринимать этот мир совсем другими глазами...»

Потрапити до «Шакті» не так вже й складно. Кожна дитина є обдарованою, переконана Тетяна Захарчук, і якщо їй сказати: «Ти зможеш» — вона зможе.

Тетяна Захарчук, керівник ансамблю сучасного танцю «Шакті» (БДТ ім. О. Разумкова): «Думаю, что, если дети будут ходить к нам в Дом творчества и знакомиться с тем, что мы делаем, у них все получится... Каждый ребенок талантлив, просто это талант нужно увидеть, раскопать и раскрыть... Нужен индивидуальный подход к каждому, и тогда даже не танцующий ребенок сможет танцевать.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0