Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівській молоді розкажуть про профілактику венеричних захворювань

Time Додано: субота, 08 лист. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Знизити кількість захворювань на СНІД та венеричні хвороби серед молоді регіону. З такою метою у міськвиконкомі відбувся «Круглий стіл», у якому взяли участь освітяни, лікарі, педагоги організатори та психологи Бердичева і району. Захід відбувся у рамках акції «Ехо», яка стартувала у місті 1 листопада з ініціативи обласного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді. Її ціль — профілактика серед молоді таких захворювань як алкоголизм, наркоманія, тютюнопаління та, зокрема, хвороб, що передаються статевим шляхом.

Бердичівській молоді розкажуть про профілактику венеричних захворювань

Дерматовенеролог центральної міської лікарні, Ірина Жицька, вже не один рік займається пошуком дієвих методів профілактики венеричних захворювань. Її основна аудиторія — школярі 13-14 років, адже згідно статистики, вік людей, які найчастіше уражені такими хворобами, від 15 до 29 років. Інтерактивна методика на ії думку, краще ніж лекції може змусити молодь звертати більшу увагу на безпечне статеве життя. Ірина Жицька, дерматовенролог Бердичівської ЦНЛ: «Ці тренінги ми проводимо в ігровій формі, використовуючи дискусії, відеоматеріали, анкетування, ігрові ситуації. Все це дає змогу молоді побачити наслідки ризикованої поведінки і, взагалі, що таке ризикована поведінка. Багато питань ми ставимо, а відповідь намагаємося знайти разом з молоддю. Сьогодні цій програмі ми намагаємося навчити зацікавлених лиць – це педагоги, соціальні педагоги, психологи ».

Методику, яку побачили у дії учасники круглого столу, вони застосовуватимуть для профілактики венеричних захворювань і СНІДу серед учнів шкіл, коледжів, молоді міста.

Автор Алла Губко

Камера Віталій Сінєльников

Chatbubbles Коментарів: 0