Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Телерадіокомпанія ...
Уся інформація про ДТП – з офіц ...
Time 11:47 - 22-06-2020
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Iryna Sliusarenko
Вам, "правдиві" журналісти, не ...
Time 17:06 - 20-06-2020
Працівники легкої промисловості приймали вітання із професійним святом
Chatbox Дик Роман
Хоч би раз в житті зняли матері ...
Time 21:04 - 12-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox John Kramer
Вы шо, совсем страх потеряли пе ...
Time 03:37 - 02-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox Андрей Техник
#Свободу Мусару тишке (((
Time 03:23 - 02-06-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівській художній школі – 40 років!

Time Додано: неділя, 13 жовт. 2019, 15:46 ( 9 міс. назад )

Так склалось, що у Божому Храмі, де чудотворна Ікона Матері Божої Бердичівської, розташувався і храм культури та мистецтва – дитяча художня школа, художка, як її звикли по-бердичівськи називати. Вірним і вічним паломником цього храму ось уже 40 років є Микола Сафронович Яцюк, котрий 38 років очолював колектив і працює й понині пастирем юних талановитих душ.

Бердичівській художній школі – 40 років!

Це тепер тут затишно, світло, просторо й панує справжня творча атмосфера. А починали будівництво школи просто на руїнах кляштору. Розкидане каміння, гори піску, напівзруйновані ніші і два класи взайми у сусідній, музичній, школі.

Серед перших випускників Миколи Сафроновича – Ірина Гаркіна, нині викладач художньої. А уже її учениця, Ірина Ніколайчук кілька літ, як очолює колектив художньої школи. Із повагою і вдячністю говорить про наставників-колег.

Сьогодні колектив художньої школи – це 10 творчих викладачів, які навчають більше 3-х сотень учнів. До речі, серед дорослих є теж охочі навчатись, приходять, запитують поради, беруть уроки… З нагоди ювілею, 40-ліття художки, привітати колектив прийшли представники влади, друзі, учні, чимало з яких надсилали відеозвернення із різних куточків України й з-закордону.

Окремих викладачів та директора заступник міського голови відзначив грамотами, подякував за багаторічну працю й Миколі Сафроновичу.

Сусідів і добрих друзів прийшли привітати представники музичної школи та музею історії міста Бердичева.

Це місце, де особлива аура, тут працювати легко, бо навколо усі, наче рідні, - схожі слова казали і випускники, і колишні колеги, і керівники.

Із легких рук вчителів Бердичівської художньою школи за 40 літ вийшли у світ більше тисячі випускників, значна частина із яких продовжили навчання в інших спеціалізованих і вищих навчальних закладах. Нині вони – професійні майстри-художники, дизайнери, модельєри, архітектори і просто гарні люди!

Chatbubbles Коментарів: 0