Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівській “Казці” — 30

Time Додано: четвер, 10 груд. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

У світі існує багато казок. Вони вчать людей бути справедливими, добрими, сміливими. Люблять їх і діти, і дорослі. У цій “Казці” також вчать добру, її теж люблять, до неї щоранку спішать дорослі й діти. Щоранку ось вже 30 років... У день ювілею до 28-го дитячого садка прийшло чимало гостей. Тут, кажуть, вони почуваються затишно, адже все у цих стінах просочено теплотою, ласкою та любов’ю. Для чого ми живемо на цьому світі — для того, аби будувати, лікувати чи навчати? Задаючи ці питання гостям свята, Бердичівський міський голова не став чекати відповіді: безперечно, так. Але найголовнішим у людському житті, на думку Василя Мазура, є дитина. Усе в світі має бути присвячене саме їй.

Бердичівській “Казці” —  30

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Є колектив, робота, є гарні діти, гарні результати і є керівник. Думаю, якщо ми говоримо про майбутнє, то завжди думаємо про дітей та внуків... Саме для них ми робимо якнайбільше.”

328 та 67... Саме стільки янголяток та добрих фей мешкає у цій “Казці”. Усіх їх вітали зі святом друзі та колеги, яких у закладу багато. Хтось із виступаючих водив сюди свою дитину, хтось вчить нині його вихованців, а хтось віддав садочкові роки свого життя.

Світлана Чумак, завідуюча ДНЗ № 4 «Берегиня»: «Усі ви, самі того, не знаючи, вчили мене працювати, вчили любити свою професію, віддаватися їй без останку, ... поважати одне одного. Я вдячна вам за усі роки становлення. Усе, що я здобула тут за 10 років, мені стало у нагоді.»

Любов Янковенко, директор НВК «Школа-дитсадок № 3» : «Хочу згадати день відкриття цього садочка. Мені сказали брати свою підготовчу групу і вирушити до «Казки». Ми прийшли сюди і раділи так, як радіємо сьогодні.»

Коли дивишся на цих людей, яким щодня довіряєш найцінніше, кажуть гості, стає зрозуміло, чому такими талановитими зростають діти. Тут усі в рівній мірі на «ти» з піснею, танцем, віршем. Свої уміння з готовністю й радістю демонструють.

Почуття та емоції, з якими дітлахи виступають перед дорослими, не напускні. Їхні батьки стверджують: «Казка» й справді є для малечі другою домівкою.

Тамара Савчук, мати вихованки дитсадка: «Я з великою радістю і задоволенням воджу сюди свою дитину. Коли вона каже, що хоче до садочка і не хоче йти на вихідний, то це, думаю, свідчить про копітку працю колективу закладу. Адже ніхто так, як дитина не може розпізнати справжню любов і теплоту.»

Вона не приховує, що у житті їй завжди везло на хороших людей. Завідуючій садком Катерині Швець вдалося вибудувати чудові відносини з дітьми, батьками, колективом, владою. Маючи за мету зробити перебування малечі у садочку по-справжньому казковим, вона досягла задуманого. Закоханість у людей і свою справу призвели до того, що очолюваний нею заклад став одним із найкращих у Бердичеві.

Катерина Швець, завідуюча ДНЗ № 28 «Казка»: «Розпочинали ми з того, що набирали до нас дітей, яким не виповнилося і року. Були у нас «ходункові» ясельні групи, діти сиділи у манежах, ми носили їх на руках. Багато є чого пригадати... Та, якщо говорити по великому рахунку, ми й сьогодні намагаємося розбудовуватися, аби зробити перебування дітей у нас ще більш комфортним.»

30 років пролетіли, наче один день, зізнається Катерина Миколаївна, це водночас викликає радість і сум. Насамперед, добре те, що протягом усіх цих років колективу вдалося не зрадити обраному колись кредо «Відповідальність за дитину — перш за все». Не зрадити кредо — значить працювати щоденно. Що у закладі і роблять.

Катерина Швець, завідуюча ДНЗ № 28 «Казка»: «Ми вже встановили нові вікна, теплу підлогу, в ясельних групах — паркетна з підігрівом. Так, зі сторони виглядає усе красиво й без проблем. Але проблеми є, вони щоденні. Головне те, що ми щодня турбуємося про те, аби зробити перебування дітей у нас щасливим.»

На святі не забули, здається, нікого... Дякували завідуючій і кастелянші, виховательці і кухареві, сторожу і завгоспу. На їхню адресу звучало чимало щирих слів і побажань. По одну руку у них юність, весна та здобутки, по іншу — зрілість, осінь та надії. Бажали, аби по обидві руки назавжди оселилося щастя та співали «Многія літа». Пройде, кажуть, ще 30 років, потім ще, а у цих кімнатах, як і завжди, поєднуватимуться відданість професії дорослих та неповторність дітей. А поєднавшись, вони утворюватимуть чарівну казкову ауру.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0