Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські журналісти відзначили своє професійне свято

Time Додано: понеділок, 09 черв. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

У журналістику його привела дорога долі. Після закінчення школи Анатолій Кондратюк навіть подумати не міг, що стане працівником ручки і блокнота. І от уже 23 роки редакція газети “Земля Бердичівська” для нього, що домівка рідна.

Бердичівські журналісти відзначили своє професійне свято

Анатолій Кондратюка завжди шукав романтики, саме тому після закінчення Житомирського автодорожного технікуму 17 років пропрацював водієм на міжміських рейсах. Сотні особистих історій розповіли йому пасажири. Бо водій, що психолог — мовчки вислухає і підштовхне до правильного рішення.

Анатолій Кондратюк, журналіст: “ Пам'ятаю, колись підвозив пасажирку. Вона розповіла історію, яку я написав у газеті. Вона розлучилася зі своїм хлопцем. Пройшло багато часу , вони створили сім'ї, а їхні діти побралися між собою”.

У газету Анатолія Кондратюк потрапив завдяки власним віршам. Редакції сподобалася його проба пера. Перше завдання — матеріал про Кляштор Босих Кармелітів журналіст-початківець виконав добре і став штатним співробітником “Радянського шляху”. Потім закінчив факультет журналістики Київського національного університету.

Анатолій Кондратюк, журналіст: “Це поклик душі. Кожні людина, що приходить на світ, повинна бути творцем. Саме процес творчості мене і привабив. Я прийшов у журналістику пізно, у 42 роки. Але ні про що не жалкую. Мабуть, мене сюди покликав Бог”.

Щоб там не говорили про “Землю Бердичівську” , каже Анатолій Кондратюк, йому все одно є чим пишатися. Газета першою у місті захищала незалежність України, відкривала читачам заборонену тоді хроніку Голодомору 32-33 років. Історія — улюблена тема журналіста.

Анатолій Кондратюк, журналіст: “Журналістика дає можливість бути на передових рубежах життя, доводиться бути на грані, ходити між добром і злом, правдою і кривдою. Потрібно доносити людям істину. Не для справи, а для блага”.

Анатолія Кондратюк невіддільний від поезії. Вона у нього світла і людяна. Вже на дві збірочки назбиралося віршів, щоправда допомогти видати їх охочих поки нема.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0