Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські журналісти відзначили своє професійне свято

Time Додано: понеділок, 09 черв. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

У журналістику його привела дорога долі. Після закінчення школи Анатолій Кондратюк навіть подумати не міг, що стане працівником ручки і блокнота. І от уже 23 роки редакція газети “Земля Бердичівська” для нього, що домівка рідна.

Бердичівські журналісти відзначили своє професійне свято

Анатолій Кондратюка завжди шукав романтики, саме тому після закінчення Житомирського автодорожного технікуму 17 років пропрацював водієм на міжміських рейсах. Сотні особистих історій розповіли йому пасажири. Бо водій, що психолог — мовчки вислухає і підштовхне до правильного рішення.

Анатолій Кондратюк, журналіст: “ Пам'ятаю, колись підвозив пасажирку. Вона розповіла історію, яку я написав у газеті. Вона розлучилася зі своїм хлопцем. Пройшло багато часу , вони створили сім'ї, а їхні діти побралися між собою”.

У газету Анатолія Кондратюк потрапив завдяки власним віршам. Редакції сподобалася його проба пера. Перше завдання — матеріал про Кляштор Босих Кармелітів журналіст-початківець виконав добре і став штатним співробітником “Радянського шляху”. Потім закінчив факультет журналістики Київського національного університету.

Анатолій Кондратюк, журналіст: “Це поклик душі. Кожні людина, що приходить на світ, повинна бути творцем. Саме процес творчості мене і привабив. Я прийшов у журналістику пізно, у 42 роки. Але ні про що не жалкую. Мабуть, мене сюди покликав Бог”.

Щоб там не говорили про “Землю Бердичівську” , каже Анатолій Кондратюк, йому все одно є чим пишатися. Газета першою у місті захищала незалежність України, відкривала читачам заборонену тоді хроніку Голодомору 32-33 років. Історія — улюблена тема журналіста.

Анатолій Кондратюк, журналіст: “Журналістика дає можливість бути на передових рубежах життя, доводиться бути на грані, ходити між добром і злом, правдою і кривдою. Потрібно доносити людям істину. Не для справи, а для блага”.

Анатолія Кондратюк невіддільний від поезії. Вона у нього світла і людяна. Вже на дві збірочки назбиралося віршів, щоправда допомогти видати їх охочих поки нема.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0