Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські журналісти відзначили своє професійне свято

Time Додано: понеділок, 09 черв. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

У журналістику його привела дорога долі. Після закінчення школи Анатолій Кондратюк навіть подумати не міг, що стане працівником ручки і блокнота. І от уже 23 роки редакція газети “Земля Бердичівська” для нього, що домівка рідна.

Бердичівські журналісти відзначили своє професійне свято

Анатолій Кондратюка завжди шукав романтики, саме тому після закінчення Житомирського автодорожного технікуму 17 років пропрацював водієм на міжміських рейсах. Сотні особистих історій розповіли йому пасажири. Бо водій, що психолог — мовчки вислухає і підштовхне до правильного рішення.

Анатолій Кондратюк, журналіст: “ Пам'ятаю, колись підвозив пасажирку. Вона розповіла історію, яку я написав у газеті. Вона розлучилася зі своїм хлопцем. Пройшло багато часу , вони створили сім'ї, а їхні діти побралися між собою”.

У газету Анатолія Кондратюк потрапив завдяки власним віршам. Редакції сподобалася його проба пера. Перше завдання — матеріал про Кляштор Босих Кармелітів журналіст-початківець виконав добре і став штатним співробітником “Радянського шляху”. Потім закінчив факультет журналістики Київського національного університету.

Анатолій Кондратюк, журналіст: “Це поклик душі. Кожні людина, що приходить на світ, повинна бути творцем. Саме процес творчості мене і привабив. Я прийшов у журналістику пізно, у 42 роки. Але ні про що не жалкую. Мабуть, мене сюди покликав Бог”.

Щоб там не говорили про “Землю Бердичівську” , каже Анатолій Кондратюк, йому все одно є чим пишатися. Газета першою у місті захищала незалежність України, відкривала читачам заборонену тоді хроніку Голодомору 32-33 років. Історія — улюблена тема журналіста.

Анатолій Кондратюк, журналіст: “Журналістика дає можливість бути на передових рубежах життя, доводиться бути на грані, ходити між добром і злом, правдою і кривдою. Потрібно доносити людям істину. Не для справи, а для блага”.

Анатолія Кондратюк невіддільний від поезії. Вона у нього світла і людяна. Вже на дві збірочки назбиралося віршів, щоправда допомогти видати їх охочих поки нема.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0