Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські військові зв’язківці знешкодили групу диверсантів

Time Додано: неділя, 05 груд. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

Не лише в окремому батальоні РЕБ змогли напередодні 6-го грудня побувати бердичівські школярі. Військові 26-ої артилерійської бригади і окремого батальону зв’язку тилу теж провели День відкритих дверей. Артилеристи ознайомили дітей зі стрілецькою зброєю, зразками техніки, музеєм бойової слави та спортивною базою. Зв’язківці розгорнули на навчальній точці майже бойовик, де були позитивні герої - службовці радіо- і телеграфно-телефонної роти, та негативні — диверсанти.

Бердичівські військові зв’язківці знешкодили   групу диверсантів

Сергій Сакал, командир окремого батальону зв’язку тилу: “У зв’язку з тим, що наразі нема бойових дій, як, скажімо, під час Великої Вітчизняної війни, то зараз проходять дії рейдових загонів, диверсійних груп. Ми відпрацьовуємо не бойові дії, адже ми ми є батальоном зв’язку тил. Розгортаємо тиловий пункт управління штабу і підлягаємо нападу лише з боку диверсантів”.

Не встигли військові розгорнути вузол зв’язку, як у їхній бік полетіла димова шашка, вона застелила пеленою все довкола, даючи терористам можливість підкрастися ближче і закинути ще один підступний сюрприз.

Дмитро Бородій, заступник начальника штабу: “Ми, як диверсійна група, хотіли знешкодити радіостанцію, яка передає інформацію для вищого штабу. Комусь треба виконувати таку роль диверсанта, щоб під час навчання екіпаж міг підготуватися до реальних дій. Треба щоб організм звикав до запаху пороху, до вибухів, хоча б імітаційних”.

За усіма пристрастями уважно стежили глядачі. І хоч іноді їм доводилось пищати і підстрибувати від несподівано різких звуків, кажуть, видовище вразило.

Андрій Сакал, глядач: “Ми з мамою сюди прийшли, бо тут тато служить, він мене запросив подивитися. Найбільше вразило, коли терористи підкрадалися і кидали гранати. Страшно не було, адже це не справжній бойові дії”.

На місце сутички прибула спеціальна охоронна група, вона допомогла зв’язківцям протистояти диверсантам. Кількахвилинна перестрілка - і переможений ворог змушений капітулювати. Вибухівка та патрони були не бойовими, чого не скажеш про налаштування воїнів. Усе продемонстроване є вінцем підготовки зв’язківців, якої вони досягли за минулий навчальний рік, говорить командир батальону Сергій Сакал. У частині сподіваються, що і наступного року службовці будуть грозою усіх диверсантів.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0