Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські військові зв’язківці знешкодили групу диверсантів

Time Додано: неділя, 05 груд. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Не лише в окремому батальоні РЕБ змогли напередодні 6-го грудня побувати бердичівські школярі. Військові 26-ої артилерійської бригади і окремого батальону зв’язку тилу теж провели День відкритих дверей. Артилеристи ознайомили дітей зі стрілецькою зброєю, зразками техніки, музеєм бойової слави та спортивною базою. Зв’язківці розгорнули на навчальній точці майже бойовик, де були позитивні герої - службовці радіо- і телеграфно-телефонної роти, та негативні — диверсанти.

Бердичівські військові зв’язківці знешкодили   групу диверсантів

Сергій Сакал, командир окремого батальону зв’язку тилу: “У зв’язку з тим, що наразі нема бойових дій, як, скажімо, під час Великої Вітчизняної війни, то зараз проходять дії рейдових загонів, диверсійних груп. Ми відпрацьовуємо не бойові дії, адже ми ми є батальоном зв’язку тил. Розгортаємо тиловий пункт управління штабу і підлягаємо нападу лише з боку диверсантів”.

Не встигли військові розгорнути вузол зв’язку, як у їхній бік полетіла димова шашка, вона застелила пеленою все довкола, даючи терористам можливість підкрастися ближче і закинути ще один підступний сюрприз.

Дмитро Бородій, заступник начальника штабу: “Ми, як диверсійна група, хотіли знешкодити радіостанцію, яка передає інформацію для вищого штабу. Комусь треба виконувати таку роль диверсанта, щоб під час навчання екіпаж міг підготуватися до реальних дій. Треба щоб організм звикав до запаху пороху, до вибухів, хоча б імітаційних”.

За усіма пристрастями уважно стежили глядачі. І хоч іноді їм доводилось пищати і підстрибувати від несподівано різких звуків, кажуть, видовище вразило.

Андрій Сакал, глядач: “Ми з мамою сюди прийшли, бо тут тато служить, він мене запросив подивитися. Найбільше вразило, коли терористи підкрадалися і кидали гранати. Страшно не було, адже це не справжній бойові дії”.

На місце сутички прибула спеціальна охоронна група, вона допомогла зв’язківцям протистояти диверсантам. Кількахвилинна перестрілка - і переможений ворог змушений капітулювати. Вибухівка та патрони були не бойовими, чого не скажеш про налаштування воїнів. Усе продемонстроване є вінцем підготовки зв’язківців, якої вони досягли за минулий навчальний рік, говорить командир батальону Сергій Сакал. У частині сподіваються, що і наступного року службовці будуть грозою усіх диверсантів.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0