Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські військові відзначили День Збройних Сил України

Time Додано: середа, 09 груд. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Свято мужності й геройства — 18-у річницю Збройних Сил України — відзначили бердичівські військові. У великій залі Будинку офіцерів зібралися ветерани, офіцери, прапорщики, сержанти та солдати. Бердичівська земля здавна славилася своїми військовими, зазначив у вітальному слові міський голова. Сьогодні артилерійську бригаду знають далеко за межами України, як одну з найкращих, що завжди гідно представляє Збройні Сили.

Бердичівські військові відзначили День Збройних Сил України

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Військових Бердичева ми бачимо на парадах, на військових навчаннях, де їх відзначають високі чини. Про них говорять гарні слова, посадовці. Слава бердичівських військових збережена та примножена.»

Майже чотири роки полковник Горбильов займає посаду командира артилерійської бригади. Його відданість Українській армії та українському народу, його гарні якості військового відзначив Віктор Ющенко. Президент України нагородив В’ячеслава Горбильова орденом Данила Галицького. Командир артбригади каже, що орден — це заслуга усіх військових його рідної частини.

В’ячеслав Горбильов, командир 26 Бердичівської артилерійської бригади: «Шановні бойові друзі! Користуючись нагодою, хочу щиро подякувати кожному солдату, сержанту, прапорщику, офіцеру, працівникам Збройних Сил за особистий внесок у нашу спільну справу — захист рідної землі. Від імені командування гарнізону вітаю усіх військовослужбовців із 18-ою річницею Збройних Сил України.»

Командиру Бердичівської артилерійської бригади Василь Мазур подарував оригінальний келих, висловивши сподівання, що з нього В’ячеслав Горбильов діставатиме все нові та нові перемоги. Традиційно найкращих військових командування підвищило у званні, а представники міської та районної влади вручили грамоти та премії, побажавши і надалі віддано служити Батьківщині.

Валерій Бабійчук, заступник голови Бердичівської РДА: «Я бажаю вам, вашим рідним та близьким, щоби ви свої уміння відшліфовували на військових полігонах, але використовували тільки в тренувальних цілях. Щоби ваші рідні не хвилювалися за вашу долю. Щастя вам, міцного здоров’я, успіху та благословення.»

Зі святом військових привітали художні колективи Бердичева. Поряд із артистами міста на сцені виступали і артисти Бердичівської артилерійської бригади. Люди у погонах, загартовані у військових навчаннях, довели присутнім, що можуть талановито співати, та мають безліч інших талантів.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0