Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські військові відзначили День Збройних Сил України

Time Додано: середа, 09 груд. 2009, 06:00 ( майже 8 років назад )

Свято мужності й геройства — 18-у річницю Збройних Сил України — відзначили бердичівські військові. У великій залі Будинку офіцерів зібралися ветерани, офіцери, прапорщики, сержанти та солдати. Бердичівська земля здавна славилася своїми військовими, зазначив у вітальному слові міський голова. Сьогодні артилерійську бригаду знають далеко за межами України, як одну з найкращих, що завжди гідно представляє Збройні Сили.

Бердичівські військові відзначили День Збройних Сил України

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Військових Бердичева ми бачимо на парадах, на військових навчаннях, де їх відзначають високі чини. Про них говорять гарні слова, посадовці. Слава бердичівських військових збережена та примножена.»

Майже чотири роки полковник Горбильов займає посаду командира артилерійської бригади. Його відданість Українській армії та українському народу, його гарні якості військового відзначив Віктор Ющенко. Президент України нагородив В’ячеслава Горбильова орденом Данила Галицького. Командир артбригади каже, що орден — це заслуга усіх військових його рідної частини.

В’ячеслав Горбильов, командир 26 Бердичівської артилерійської бригади: «Шановні бойові друзі! Користуючись нагодою, хочу щиро подякувати кожному солдату, сержанту, прапорщику, офіцеру, працівникам Збройних Сил за особистий внесок у нашу спільну справу — захист рідної землі. Від імені командування гарнізону вітаю усіх військовослужбовців із 18-ою річницею Збройних Сил України.»

Командиру Бердичівської артилерійської бригади Василь Мазур подарував оригінальний келих, висловивши сподівання, що з нього В’ячеслав Горбильов діставатиме все нові та нові перемоги. Традиційно найкращих військових командування підвищило у званні, а представники міської та районної влади вручили грамоти та премії, побажавши і надалі віддано служити Батьківщині.

Валерій Бабійчук, заступник голови Бердичівської РДА: «Я бажаю вам, вашим рідним та близьким, щоби ви свої уміння відшліфовували на військових полігонах, але використовували тільки в тренувальних цілях. Щоби ваші рідні не хвилювалися за вашу долю. Щастя вам, міцного здоров’я, успіху та благословення.»

Зі святом військових привітали художні колективи Бердичева. Поряд із артистами міста на сцені виступали і артисти Бердичівської артилерійської бригади. Люди у погонах, загартовані у військових навчаннях, довели присутнім, що можуть талановито співати, та мають безліч інших талантів.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0