Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські ветерани-афганці отримали подарунки від міської влади

Time Додано: понеділок, 15 лют. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Цей фільм триває близько 2-х годин... Десятки фотографій на фоні пісень афганської тематики. На фото — обличчя, знайомі багатьом бердичівлянам. Вони — наші земляки, яким у 80-х у далекому Афганістані довелося зі справжньою зброєю в руках дивитися в очі смерті. Через більш, ніж два десятки років частина з них прийшла до кінотеатру ім. Фрунзе, деяким зробити це завадили хвороби. Двадцять вісім бердичівлян за те, аби на чужій землі запанував мир, віддали свої життя.

Бердичівські ветерани-афганці отримали подарунки від міської влади

Традиційно у середині лютого їхніх вдів та матерів, а також нині живих ветеранів й інвалідів афганської війни збирають керівники міста та міського управління праці й соцзахисту населення, аби від імені усієї громади висловити вдячність за мужність, з якою солдати та сержанти, прапорщики й офіцери виконували інтернаціональний обов’язок.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Надзвичайно важко говорити про ці речі... Сьогодні для більшості населення нашої держави це просто історична подія, а для вас, для ваших сімей, для тих, хто пройшов крізь горнило війни кожний день — це спогад про друзів, які там залишились, про те, наскільки важкою була ця війна. Пішли на неї абсолютно молоді хлопці, залишивши там, хто здоров’я, а хто і життя. Ми усі завжди пам’ятатимемо їх. Хотілося б, щоб біль материнства ніколи не була забута нашим суспільством.”

73 продуктових набори та конверти із грошовою допомогою роздали ветеранам Афгану та сім’ям загиблих. Окрім того, кожен отримав диск із фільмом та запрошення на заходи, присвячені 21-й річниці виводу радянських військ з Афганістану. 13-го лютого о 14-й год. у Музеї історії Бердичева відбудеться відкриття кімнати з експозиціями, що розповідатимуть про участь бердичівлян в афганській війні. Того ж числа о 16-й — у міському Палаці культури виступатиме добре відомий у Бердичеві гурт “Контингент”. 15-го лютого о 10-й ранку біля меморіалу воїнам-інтернаціоналістам, що на Червоній Горі, відбудеться мітинг-реквієм.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0