Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські ветерани-афганці отримали подарунки від міської влади

Time Додано: понеділок, 15 лют. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Цей фільм триває близько 2-х годин... Десятки фотографій на фоні пісень афганської тематики. На фото — обличчя, знайомі багатьом бердичівлянам. Вони — наші земляки, яким у 80-х у далекому Афганістані довелося зі справжньою зброєю в руках дивитися в очі смерті. Через більш, ніж два десятки років частина з них прийшла до кінотеатру ім. Фрунзе, деяким зробити це завадили хвороби. Двадцять вісім бердичівлян за те, аби на чужій землі запанував мир, віддали свої життя.

Бердичівські ветерани-афганці отримали подарунки від міської влади

Традиційно у середині лютого їхніх вдів та матерів, а також нині живих ветеранів й інвалідів афганської війни збирають керівники міста та міського управління праці й соцзахисту населення, аби від імені усієї громади висловити вдячність за мужність, з якою солдати та сержанти, прапорщики й офіцери виконували інтернаціональний обов’язок.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Надзвичайно важко говорити про ці речі... Сьогодні для більшості населення нашої держави це просто історична подія, а для вас, для ваших сімей, для тих, хто пройшов крізь горнило війни кожний день — це спогад про друзів, які там залишились, про те, наскільки важкою була ця війна. Пішли на неї абсолютно молоді хлопці, залишивши там, хто здоров’я, а хто і життя. Ми усі завжди пам’ятатимемо їх. Хотілося б, щоб біль материнства ніколи не була забута нашим суспільством.”

73 продуктових набори та конверти із грошовою допомогою роздали ветеранам Афгану та сім’ям загиблих. Окрім того, кожен отримав диск із фільмом та запрошення на заходи, присвячені 21-й річниці виводу радянських військ з Афганістану. 13-го лютого о 14-й год. у Музеї історії Бердичева відбудеться відкриття кімнати з експозиціями, що розповідатимуть про участь бердичівлян в афганській війні. Того ж числа о 16-й — у міському Палаці культури виступатиме добре відомий у Бердичеві гурт “Контингент”. 15-го лютого о 10-й ранку біля меморіалу воїнам-інтернаціоналістам, що на Червоній Горі, відбудеться мітинг-реквієм.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0