Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські студенти зібралися на спільну лекцію

Time Додано: четвер, 18 лист. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

Міжнародний день студента прийшов до Бердичева. Свято молодих, прогресивних і завзятих зібрало повну залу міського Палацу культури. Студенти заполонили не лише глядацькі місця, а й сцену. Адже хто інший, окрім них, знає, як зробити так, аби від шаленого драйву здригалось усе навкруги, а публіка свистіла і пищала. Для цього ведуча має оголосити чергову співочу “зірку” одного з трьох коледжів міста, а “зірка” - вийти на сцену і заспівати про дещо дуже необхідне усім студентам.

Бердичівські студенти зібралися на спільну лекцію

Студент — це той, хто навчається у вищому або середньому спеціальному навчальному закладі. Так пояснює це слово тлумачний словник. Молодь із книгою не сперечається, але до такого визначення

додає свої коментарі.

Cергій Грищенко, студент медколеджу: “На мою думку, студенти – це окрема нація”.

Марія Магнич, студентка медколеджу” “Це найвеселіша, найщасливіша людина”.

Почуття гумору, винахідливість та життєрадісність є основними рисами студентства. А ще студента важко уявити без “хвостів” та безмежної любові до тих, хто щодня протягом чотирьох-п’яти років поділяє з ним парту, підручник і навіть останній шматок хліба.

Сергій Грищенко, студент медколеджу: “Студент без двійки, як мисливець без рушниці. Хочу передати привіт усій своїй групі 22-Ф. Вони найкращі!”.

Аби стати справжнім студентом, мало вступити до вузу, каже молодь. Треба ще складати іспити, відвідувати бібліотеку чи “зависати” в інтернеті у пошуках матеріалу для курсової або реферату, а також благати викладачів прийняти перездачу. Дехто відчуває себе студентом після урочистої посвяти, особливо на неї чекають першокурсники медколеджу.

Іван Галицький, студент медколеджу: “Ми будемо співати “Гаудеамус” і давати клятву Гіппократа. Студентом бути класно”.

Музичні смаки молоді різноманітні: тут і романтика, і диско, і брейк-данс. Коли не вивчать матеріал, ще й не так на парах викручуються, каже заступник міського голови Іван Демусь. Певно, у залі зібралась дійсно найкраща молодь Бердичева, зазначив посадовець. Не має значення, з якого вона коледжу, головне, що на святкову лекцію студенти прийшли у повному складі.

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “Не знаю, чи ви мене підтримаєте, але в мене назріла пропозиція. Хочу звернутися спочатку усно, а якщо ви мене підтримаєте, то й письмово: щоб хоча б раз у тиждень, напевно, у понеділок, не було першої пари. Згоді? Значить, ви такі, як я, а я такий, як ви”.

Також заступник мера побажав студентам бути мудрими і не витрачати увесь свій час лише на навчання. Чому ще молодь має приділяти увагу, доспівали артисти.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0