Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські стрітболісти увійшли до вісімки кращих команд України

Time Додано: понеділок, 09 бер. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

У Бердичеві, здається, скоро почнуть звикати до того, що його представники все частіше гучно заявляють про себе на різного роду мистецьких та спортивних форумах. Але кожного разу такі сенсації приносять славу місту та незабутні відчуття тим, хто їх створив. Саме сенсацією назвали виступ трьох бердичівських гравців — учасників баскетбольної команди м. Бердичева організатори та глядачі І-го Всеукраїнського турніру з indoor-стрітболу (стрітболу в залі), що пройшов у Києві. Першим про проведення «Budivelnik Winter Cup-2009» (таку назву мав турнір) дізнався Павло Гайдаманчук. Розповів про це своєму другові Сергію Момоту, запропонував взяти у змаганнях участь. Поки Павло пояснював, що і як, Сергій вже набирав номер телефону Євгена Кліндухова, який, не примусивши себе довго вмовляти, став третім гравцем команди.

Бердичівські стрітболісти увійшли до вісімки кращих команд України

У Києві усіх учасників турніру, а команд було більш, ніж 70 з 23-х міст України, умовно розділили на «фаворитів» і «решту». Звісно, нікому не відомий «Бердичів» потрапив до останніх.

Павло Гайдаманчук, учасник бердичівської команди зі стрітболу: «Мы, как неизвестная команда, были «посеяны» в одну группу. В результате стали лучшими в ней, попав в 1/32 турнира. Дошли до ¼, победив достаточно сильных игроков, которых пророчили в полуфиналы и финал.»

Зустріч бердичівлян в 1/8 турніру з досвідченими «Crazy Old Men» із Києва справила фурор у спортивному комплексі «Меридіан». Як свідчать відгуки на сайтах, це було щось... У неймовірному за напруженістю поєдинку наші земляки перемогли. Навіть київські глядачі вболівали за «Бердичів», розповідають хлопці, а це, кажуть, багатого варте. В ¼ Павло, Сергій та Євген боролися зі столичною командою «Колосок», яка до цього всі зустрічі перемогла із «сухим» рахунком. Наша трійка програла у цьому двобої 15:6. Програла ... і лишилася задоволеною, адже отримала чудову практику, безліч позитивних емоцій та принесла такі ж емоції справжнім шанувальникам стрітболу.

Сергій Момот, учасник бердичівської команди зі стрітболу: «Наши соперники дольше тренируются вместе, они более сыгранные. Намного больше времени такие игроки проводят на качественных площадках. Ну а мы... Когда ты выходишь на такую площадку, то и чувствуешь себя по-другому: надо бегать и передвигаться гораздо быстрее. А так... Не скажу, что соперники были намного сильнее нас. Мне кажется, им помогло то, что они играли у себя дома.»

Євген Кліндухов, учасник бердичівської команди зі стрітболу: «Мы были приятно удивлены и этим приглашением, и организацией турнира. Очень много команд было, очень красивый зал. Для нас все это было в новинку: мы довольно много ездим по Украине, но зал такого уровня увидели впервые. Получили море удовольствия: все-таки мы гордимся своим городом, а «Бердичев» и команда из Донецка были единственными иногородними, кто попал в ¼ турнира. Это, я считаю, по-настоящему высокий результат.»

Наступного року стріболісти з Бердичева розпочнуть свою участь у Всеукраїнському турнірі одразу з 1/8. Віднині в умовному поділі на «фаворитів» і «решту» вони рахуються у «фаворитах».

Павло Гайдаманчук, учасник бердичівської команди зі стрітболу: «Организаторы турнира остались нами довольны. О нас написали в одной из статей. Пообещали, что на следующий турнир мы будем приглашены уже как известная команда, которая сама создала себе имя.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0