Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські скаути-оптимісти шукали скарби, вивчали трави та перетворювалися на гусінь

Time Додано: неділя, 04 жовт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Ці дорослі та діти зібралися на території екологічного центру, щоб провести чергову скаутську гру “Зелений дивосвіт”. Вона, як і усі попередні, навчає учнів шкіл любити та захищати природу, фізичними вправами зміцнює їхнє здоров’я, розвиває дитяче мислення. Серед когорти скаутів є такі, що носять це почесне звання уже більше десяти років, а є й ті, які прийшли сюди вперше. Одні багато чого отримали від безлічі походів, екскурсій, ночівель під зоряним небом, у інших — все попереду.

Бердичівські скаути-оптимісти шукали скарби, вивчали трави та перетворювалися на гусінь

Микола Підвисоцький, скаут-лідер БМДСО “Оптиміст”: «Тут я отримав багато нових вмінь: щось приготувати або змайструвати, добре орієнтуюся на місцевості, зможу вижити у складних умовах. Участь у скаутській організації виховує та дисциплінує.»

Ліза Зайцева, учениця 7 класу ЗОШ № 17: «Я захотіла вступити у цей гурток, тому що тут весело і цікаво, а також мені потрібні хороші знання з біології»

Вихователі скаутського табору “Берендей 2009” кажуть, що намагаються збиратися не лише на території екологічного центру, а й виходити за його межі, якомога частіше організовувати походи чи такі розважально-пізнавальні ігри. У подібних заходах вони вбачають виховання у дітей любові до своєї країни, прагнення пізнати її з різних боків.

Ірина Рихлюк, скаут-лідер БМДСО “Оптиміст”: «Я считаю, что это есть национальная идея, которая объединяет людей независимо от их вероисповедания, возраста. Скаутом может стать любой человек: от 6 до 106 лет. Слово скаут как визитная карточка твоего состояния души.»

Самі діти з азартом в очах брали участь у різноманітних конкурсах, з галасом долали один етап за одним, і що найголовніше, усі завдання виконували дружньо, а де конкурс був розрахований на одного учасника, то підтримували його усією командою. На запитання, чи отримали вони задоволення від гри, навперебій відповідали: “Так!” Напередодні, вихваляються, провели ще одне змагання на кмітливість та витримку — шукали скарби.

Анна Левицька, учениця 7 класу ЗОШ № 17: «Спочатку нам дали папірці із вказаними місцями, нам потрібно було знайти дерева, шишки чи щось подібне, принести це вихователям, отримати нове завдання. Пройшовши усі випробування, ми шукали наш сертифікат на приз. Призом була банка згущеного молока.»

Владислав Доробалюк, учень 4 класу ЗОК № 14: «Найбільше мені сподобався конкурс “Загадковий мішечок”, де потрібно було за запахом визначити різні сорти трав. Моя бабуся добре знається на травах, що передалося і мені. Тому наша команда правильно відгадала усі мішечки.»

Переможених у грі не виявилося. Усі по-своєму добре впоралися із завданнями на кожному етапі. Головне, кажуть вихователі, що діти отримали новий заряд енергії та позитиву, багато чому навчилися, і хочуть носити яскравий скаутський галстук.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0