Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські скаути-оптимісти шукали скарби, вивчали трави та перетворювалися на гусінь

Time Додано: неділя, 04 жовт. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Ці дорослі та діти зібралися на території екологічного центру, щоб провести чергову скаутську гру “Зелений дивосвіт”. Вона, як і усі попередні, навчає учнів шкіл любити та захищати природу, фізичними вправами зміцнює їхнє здоров’я, розвиває дитяче мислення. Серед когорти скаутів є такі, що носять це почесне звання уже більше десяти років, а є й ті, які прийшли сюди вперше. Одні багато чого отримали від безлічі походів, екскурсій, ночівель під зоряним небом, у інших — все попереду.

Бердичівські скаути-оптимісти шукали скарби, вивчали трави та перетворювалися на гусінь

Микола Підвисоцький, скаут-лідер БМДСО “Оптиміст”: «Тут я отримав багато нових вмінь: щось приготувати або змайструвати, добре орієнтуюся на місцевості, зможу вижити у складних умовах. Участь у скаутській організації виховує та дисциплінує.»

Ліза Зайцева, учениця 7 класу ЗОШ № 17: «Я захотіла вступити у цей гурток, тому що тут весело і цікаво, а також мені потрібні хороші знання з біології»

Вихователі скаутського табору “Берендей 2009” кажуть, що намагаються збиратися не лише на території екологічного центру, а й виходити за його межі, якомога частіше організовувати походи чи такі розважально-пізнавальні ігри. У подібних заходах вони вбачають виховання у дітей любові до своєї країни, прагнення пізнати її з різних боків.

Ірина Рихлюк, скаут-лідер БМДСО “Оптиміст”: «Я считаю, что это есть национальная идея, которая объединяет людей независимо от их вероисповедания, возраста. Скаутом может стать любой человек: от 6 до 106 лет. Слово скаут как визитная карточка твоего состояния души.»

Самі діти з азартом в очах брали участь у різноманітних конкурсах, з галасом долали один етап за одним, і що найголовніше, усі завдання виконували дружньо, а де конкурс був розрахований на одного учасника, то підтримували його усією командою. На запитання, чи отримали вони задоволення від гри, навперебій відповідали: “Так!” Напередодні, вихваляються, провели ще одне змагання на кмітливість та витримку — шукали скарби.

Анна Левицька, учениця 7 класу ЗОШ № 17: «Спочатку нам дали папірці із вказаними місцями, нам потрібно було знайти дерева, шишки чи щось подібне, принести це вихователям, отримати нове завдання. Пройшовши усі випробування, ми шукали наш сертифікат на приз. Призом була банка згущеного молока.»

Владислав Доробалюк, учень 4 класу ЗОК № 14: «Найбільше мені сподобався конкурс “Загадковий мішечок”, де потрібно було за запахом визначити різні сорти трав. Моя бабуся добре знається на травах, що передалося і мені. Тому наша команда правильно відгадала усі мішечки.»

Переможених у грі не виявилося. Усі по-своєму добре впоралися із завданнями на кожному етапі. Головне, кажуть вихователі, що діти отримали новий заряд енергії та позитиву, багато чому навчилися, і хочуть носити яскравий скаутський галстук.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0