Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські школи перевірили на готовність до навчального сезону

Time Додано: четвер, 20 серп. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Школи та дитячі садочки міста перевірили на готовність до нового навчального року. Два дні члени спеціальної комісії ходили коридорами освітніх закладів. Зазирали до класних та групових кімнат, оцінювали якість ремонтів, оглядали їдальні, буфети, харчоблоки, вбиральні. До першого вересня залишається небагато часу, тому треба виявити недоробки та усунути їх, говорять перевіряючі.

Бердичівські школи перевірили на готовність до навчального сезону

Валентина Адаменко, начальник управління освіти і науки: “Об’їзд планується за тиждень, за десять днів, для того, щоб все-таки, як ви знаєте, люди працюють, звикають до одного і того самого. Буває таке, що і плафон десь не побачив, що його потрібно замінити, чи виключатель, чи якусь іншу річ. Одразу нагадується і воно замінюється. Щоб не було ніяких проблематичних питань, з собою завди запрошуємо працівників санстанції і пожежного нагляду. Якщо виникають якісь проблеми, то вони одразу по ходу і вирішуються”.

Комісія переконалася, що в основному школи до прийому дітей готові. Класи і спортзали приведено у порядок. Нові дошки, парти, стільці і шафи, підвісні стелі, сучасні системи освітлення, пофарбовані підлоги. Де на придбання нових меблів грошей не вистачило, відремонтували і покрили лаком старі.

Санітарний стан об’єктів – під особливою увагою. Перевіряли стан і кількість посуду, справність каналізації, наявність гарячої та холодної води.

Сергій Колубовський, санітарний лікар: “Це якість поточного ремонту, чи не протікає дах, чи відкриваються квартирки, чи є умови для провітрювання, чи працює система штучного освітлення, який стан меблів. Якщо вони ремонтувалися, то зрозуміло, що вони мають бути відповідним чином і пофарбовані”.

Недоліки є, зазначає санітарний лікар, але більшість їх має поточний характер і до закриття шкіл не призведе.

Комісія не пройшла повз електрощити, розетки, світильники та інші речі, які стосуються пожежної безпеки.

Віктор Кравченко, інспектор Бердичівського районного управління ГУ МНС в Житомирській області: “Загальні недоліки, які я побачив, це недостатня кількість вогнегасників, також горючі матеріали на шляхах евакуації, яких не повинно бути згідно вимог, і невчасно вимірюється опір ізоляції та електророзвідка”.

Якщо працівники шкіл виконували ремонті роботи за відсутності дітей, то їхні колеги з дитячих садочків мусили одночасно і за дошкільнятами доглядати, і в приміщеннях лад наводити. Малих доводилось переміщувати з одного крила в інше, де не фарбували, а вікна і двері завішувати мокрими простирадлами, щоб не було чути запаху фарби. Оновлені групові кімнати, придбані меблі та облагороджені майданчики діти випробовують вже зараз.

Колективи навчальних закладів провели великий обсяг робіт, каже Валентина Адаменко, але не все можна зробити одразу: не вистачає коштів. Тому в школах і садочках міста ще будуть зустрічатися подряпані парти і старі стільці, незамінені лампи освітлення та розсохлі рами на вікнах. А за те, що зроблено, дякують батькам та владі.

Валентина Адаменко, начальник управління освіти і науки: “Підготовка відбувалась завдяки як і міській владі, так і батькам та спонсорам. Якщо взяти кошти, виділені міською владою, це придбання холодильників, водонагрівачів. Повністю на сьогоднішній день відремонтовано обладнання котельні, придбано пральні машини в дитячі садочки, ліжка. Взагалі те, що суттєві гроші вимагає, те надано міською владою. А от саме обладнання класних кімнат, груп у садочках — за рахунок батьків. І хочу сказати дуже велике, користуючись нагодою, спасибі всім батькам, які з розумінням ставляться до до проблем освіти.

Загальний стан готовності освітніх закладів та виявлені недоліки в них стануть темою для обговорення на найближчому засіданні виконавчого комітету.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0