Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські школярі визначали, хто з них краще розуміється на офісних програмах

Time Додано: понеділок, 21 лют. 2011, 06:00 ( майже 7 років назад )

У Бердичеві стартував міський конкурс на краще володіння офісними програмами. Це одне із п’яти змагань з інформаційних технологій, що їх щороку проводить відділення науково-технічної творчості Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова. У такий спосіб організатори хочуть підвищити інтерес молоді до поглибленого вивчення інформаційних технологій, впровадити їх у навчальний процес, а також стимулювати обдарованих дітей.

Бердичівські школярі визначали, хто з них краще розуміється на офісних програмах

Борис Смичок, зав. відділенням науково-технічної творчості ЦПО ім. О. Разумкова: “Взагалі мета всіх 11-ти масових заходів, які проводить наше відділення, полягає у тому, аби дати можливість дітям реалізувати себе. Адже не кожен може проявити себе у навчанні. Як показує практика, багато винахідників не були гарними знавцями наукових дисциплін”.

Конкурс має шість номінацій, кожна відповідає за володіння певною офісною програмою. В одній номінації змагається один учасник від кожної школи. У перший день змагань школярі демонстрували вміння працювати із програмою MS Access, призначеній для створення баз даних.

Володимир Волошин, учень ЗОШ №17: “Раніше я з такою програмою не стикався, тому що у школі ми вивчали іншу, а вдома я теж нею не цікавився. Більшу частину завдань виконав, а ті, що були складні, за них не брався”.

Із учасниками погоджуються організатори. Кажуть, попри те, що нині майже в кожного вдома є комп’ютер, це не спрощує конкурс, а навпаки, ускладнює його.

Борис Смичок, зав. відділенням науково-технічної творчості ЦПО ім. О. Разумкова: “Це досить складний конкурс, оскільки ми не обмежувались лише тим, що діти вивчають у школі. Тут даються усі можливі завдання в кожній номінації, вони часто і відмінникам не під силу”.

На виконання завдань умовами конкурсу відведено 2,5 години. Дмитро Гринчук із 14-го колегіуму впорався одним із перших. Каже, допоміг досвід участі у таких змаганнях і майже щоденна робота за комп’ютером.

Дмитро Гринчук, учень ЗОК №14: “Це прості програми, з якими люди стикаються щодня. Я з ними більше вдома працюю, бо в школі за програмою тільки 5-6 уроків відводиться. А дома і реферати, і повідомлення треба готувати”.

Конкурс триватиме до п’ятниці, школярам належить попрацювати ще із п’ятьма програмами та розробити за їхньою допомогою електронну таблицю і презентацію, створити графічно оформлений документ тощо. Потім організатори підведуть підсумки конкурсу, нагородять його переможців та сформують з них команду, яка захищатиме честь міста на обласному етапі.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0