Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські рухівці відзначили 20-річчя заснування партії

Time Додано: четвер, 10 вер. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

У районному Будинку культури представники Бердичівської районної організації Народний Рух України урочисто відзначили 20-річчя заснування партії. На свято приїхала голова управління Житомирської обласної організації Народний Рух України Лариса Тумечко, яка відмітила плідну роботу рухівців Бердичівського району, зокрема їхнього керівника Тетяни Свірідової. Лариса Василівна наголосила на збільшенні чисельності Бердичівської організації, а особливо на тому, що партія швидкими темпами поповнюється молодими і досвідченими кадрами, які разом будують майбутнє України, втілюють свої ідеї у реальність.

Бердичівські рухівці відзначили 20-річчя заснування партії

Лариса Тумечко, голова управи Житомирської обласної організації НРУ: «Ми боремося за те, щоб українцям жилося краще, щоб Україна була справді українською, щоб українська мова була єдиною державною мовою.»

Роман Усенов, член Бердичівської районної організації НРУ: «Для мене це — свято демократії, свято того, що Україна вийшла на новий рівень свого розвитку, звільнилась від тоталітарного режиму.»

Для кожного із присутніх це радісне свято супроводжувалося сумними спогадами. Рухівці не могли не згадати першого керівника їхньої партії, який трагічно загинув, В’ячеслава Чорновола. Але разом з тим вони раділи, що його ідеї про незалежну соборну Україну втілилися у життя.

Павло Передрій, ініціатор створення Бердичівської районної організації НРУ: «Всі, хто пішов тоді на референдум і проголосував за державну незалежність, можуть сміло вважати себе рухівцями.»

У вітальних промовах виступаючі закликали об’єднати зусилля українських патріотів, аби у цей нелегкий час вивести країну на гідний рівень життя, щоб українці пишалися своєю державою і тим, що живуть на такій плодючій, мальовничій землі. Від імені голови Бердичівської райдержадміністрації та голови районної ради із великим святом рухівців привітав Валерій Бабійчук. Заступник голови райдержадміністрації наголосив на тому, що рух був і залишається силою, яка єднає українське суспільство навколо патріотичної та національної ідеї.

Валерій Бабійчук, заступник голови Бердичівскої районної державної адміністрації: «Це дата зародження великої громадської організації Народний Рух, який об’єднав тоді людей різних переконань і поглядів, об’єднав людей, які вже не могли стерпіти старої політичної системи і доклали усіх зусиль, аби збудувати в Україні нове суспільство.»

Із гаслом: відродити і відстоювати державність України — рухівці вступили у новий етап боротьби за єдність країни. Вони запевнили присутніх, що їхня партія ніколи не відійде від національно-патріотичної ідеї.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0