Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські «рухівці» відсвяткували День Українського Прапора

Time Додано: понеділок, 23 серп. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Під звуки національного гімну, разом із Великим Кобзарем, очолювана представниками Бердичівського районного осередку Народного Руху України, громадськість міста та району розпочала святкування Дня Державного Прапора України. Святих мучеників, чудотворців та апостолів просили присутні у молитві за Україну, аби ті молили Бога за неї і за український народ. Чому Господь так довго не давав йому незалежність? За переконанням настоятеля Свято-Преображенського храму отця Євгенія, таким чином Він дав людям зрозуміти, що її, яку здобували сотнями років, потрібно цінувати й зберігати. Священник попросив Божого благословення на всіх, хто мешкає в Україні – незалежно від віросповідання та політичних поглядів.

Бердичівські «рухівці» відсвяткували День Українського Прапора

Ієрей Євгеній (Шимченко), настоятель Свято-Преображенського храму: «Ми святкуємо з вами ту волю, ту свободу, що її протягом багатьох сторіч здобував український народ. Судилося так, що саме нам з вами випало мати цю незалежність. Ми знаємо, що український народ завжди був народом волелюбним, свободолюбивим, і ці якості зародилися ще за часів Київської Русі.»

Не нарікати на важкість буття, а невтомно працювати та, об’єднавшись, йти до мети та ідеї, закликали не лише святі отці, а й інші учасники урочистості. Справжній патріот, впевнені вони, не може втомитися у цій справі, адже ідея – то праця на благо рідної держави. Труднощі, що нині існують в Україні, багатьох повергнули у депресію, люди не можуть дати собі ради, не розуміючи того, що лише завдяки небайдужості та вірі своїх громадян країна здатна стати щасливішою й заможнішою. Про це говорили представник Центрального проводу НРУ Василь Шпичка, у цьому переконані головні «рухівці» Житомирщини та Бердичівщини Володимир Філончук та Тетяна Свірідова.

Володимир Філончук, голова Житомирської обласної організації НРУ: «Бажаю цього дня усім вам терпіння, мужності, віри у те, що Україна залишиться демократичною державою, хоча вона і молода, віри у те, що вона залишиться вільною й незалежною, що вона стане більш заможною і матиме великий вплив на світовій політичній мапі.»

Тетяна Свірідова, голова Бердичівської районної організації НРУ: «Для нас 23 серпня – це символ нашої держави, символ нашого життя, це небо й золоте колосся пшениці, це хліб, це наша земля... День Незалежності – день, вимріяний Народним Рухом, особисто В. Чорноволом, а ми – діти Чорновола – несемо його ідеї у життя, у народ. Для нас 24 серпня – найголовніше свято у житті.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0