Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські рятувальники нагадують: будьте обережнішими на річковому льоду

Time Додано: субота, 24 січ. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Не дивлячись на нелагідну погоду та відлигу, що прийшла останніми днями до Бердичева, десятки любителів зимової риболовлі облюбували Гнилоп’ять в очікуванні улову. Поки одні відпочивають — інші насторожі. Працівники місцевої рятувальної служби на воді говорять: навіть у будні дні на річці збирається всередньому до 30-40 чоловік, у суботу та неділю — удвічі більше. Не зупиняють рибалок ні розмови з рятувальниками, ні тонкий лід. Наприкінці минулого року та на самому початку нового водолази міської комунальної пошуково-рятувальної служби на воді врятували життя трьом юним бердичівлянам.

Бердичівські рятувальники нагадують: будьте обережнішими на річковому льоду

Віктор Нудний, водолаз-рятувальник Бердичівської МКПРС на воді: «Два хлопчики — 12-ти і 13-ти років — бігали поверхнею річки... Це, звичайно, провина батьків, які у темну пору доби їх відпустили туди. Криги не було — лише сніг, який «прихватило» морозом... От вони й провалилися... У нас все було напоготові, я на катамарані дістався до них. Витягнули, надали допомогу...»

Із початком відлиги роботи у них додасться, прогнозує начальник служби Сергій Тютєрєв. До цього рятувальники готові, запевняє він: наприкінці 2008-го за сприяння міської влади служба придбала необхідне спорядження: рятувальні кінці Олександрова, кілька жилетів та інший водолазний реманент — усього на 20 тис. грн.

Сергій Тютєрєв, начальник Бердичівської МКПРС на воді: «У нас и с бердичевским подразделением ГУ МЧС, и с МКАРС согласованы все вопросы и выстроен план взаимодействия. Всё решаем вместе. Думаю, что даже спасение одного человека оправдывает существование нашей службы, а то, что в 2008-м году мы спасли 13 человек, свидетельствует об умении и натренированности водолазов. Мы успешно сотрудничаем с городским бассейном: 3 наших водолаза ходит туда на тренировку, с 1-го февраля, будем надеяться, к ним добавятся ещё двое. Занятия и сдачи нормативов не должны прекращаться.»

Вся робота рятувальників фіксується у спеціальному вахтовому журналі: тут і звіти чергових з описом пригод, що сталися за зміну, і подяки за врятовані життя. Якщо одних купання в крижаній воді чомусь навчає, нарікає Сергій Тютєрєв, інших — ні. Отож роботи, каже, у його служби вистачає.

Сергій Тютєрєв, начальник Бердичівської МКПРС на воді: «Проводим, конечно, профилактическую работу и с рыбаками, и с мойщиками мотыля (их в этом году очень много). С 1-го февраля наши водолазы-спасатели будут посещать школы, детские садики, колледжи и училища и проводить там разъяснительную работу. Такая работа будет продолжаться 1-1,5 месяца. Далее она будет проводиться, начиная с апреля — при подготовке к летнему периоду.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0