Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські рятувальники дбають про жнива

Time Додано: понеділок, 11 серп. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

На полях Бердичівщини тривають жнива. Рятувальники МНС проводять протипожежні рейди полями району, аби перевірити готовність аграріїв до збирання урожаю.

Бердичівські рятувальники дбають про жнива

Віталій Пилипчук, начальник відділу ДПН Бердичівського районного управління МНС України в Житомирській області: «Органи державно-пожежного нагляду під час зернозбиральної кампанії проводять операцію під умовною назвою "Врожай". Дана операція проводиться із метою перевірки та забезпечення пожежного захисту як місць посіву врожаю, так і в місцях його зберігання".

Для трудівників села жнива - найбільш гаряча пора року. Кожен колосок - багатство. Щоб вогонь оминув їхнє господарство, працівники ТОВ "Агрофірма "Серпнева" у селі Радянському проходять пожежно-технічний мінімум. Із наочністю та первинними засобами гасіння тут теж все в порядку. Не вистачає лише пожежної машини.

Віктор Донський, директор ТОВ "Агрофірма "Серпнева" села Радянське: "У період жнив проведений інструктаж з працівниками всіх категорій, починаючи від інженера і закінчуючи простим працівником. Інструктаж проведено під розпис у книзі інструктажів із пожежної безпеки. Кожен ознайомлений із пожежною безпекою. Є всі матеріали для забезпечення пожежогасіння. На даний час є інженер із техніки безпеки та пожежної безпеки Богдан Михайлович Татомир, який проводить і заняття, й інструктаж".

Як уберегти посіви від вогню, селяни знають. Показали це під час співбесіди. Інструкцій також дотримуються, запевнив Віктор Донський, і розуміють значення вимог пожежних. Адже лихо краще попереджати, ніж усувати. Як кажуть селяни, місяць жнив їх харчує цілий рік. На площі понад 730 гектарів вони вирощують озиму пшеницю, сою, гречку та горох. Врожай працівники "Серпневої" частково вже зібрали. Кажуть: він має бути непоганим.

Під час збиральної кампанії потрібно мати хорошу техніку. Такою агрофірма забезпечена. Просто на полі старший інспектор державного пожежного нагляду Володимир Ярошук перевіряє, чи вміє комбайнер користуватися вогнегасником. Робить висновок: агропромислове підприємство подбало про безпеку працівників та врожаю.

Віталій Пилипчук, начальник відділу ДПН Бердичівського районного управління МНС України в Житомирській області: «Звісно, недоліки є на всіх сільськогосподарських підприємствах. Основний, який потребує великих матеріальних затрат, - це відсутність обладнання пожежною сигналізацією місць зберігання зерна. На деяких підприємствах працює стара, зношена техніка, що, як правило, частіше призводить до пожеж на хлібних масивах. За період 2002-2008 років на території Бердичівського району була лише одна пожежа: у 2007 році у селі Терехове згоріли залишки пшениці".

Пожежні проводять такі рейди щоденно. Операція "Врожай" триватиме до кінця серпня.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0