Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські рятівники приймали вітання з професійним святом

Time Додано: неділя, 17 вер. 2017, 10:56 ( 10 міс. назад )

Мужні, відважні, відповідальні… Які лишень епітети не почуєш на урочистостях, присвячених цим чоловікам та жінкам. Серед інших, існує й думка, що про усі чесноти рятівників говорить статистика: можна лише уявити який би жах наводили на людей цифри, коли б не професіонали з боротьби з надзвичайними ситуаціями, і саме «сухість» та «скромність» тих цифр є ознакою того, що рятівники в Україні, на Житомирщині, у Бердичеві – на своєму місці. На своєму місці – наші Олексій Романов, Олег Янович, Таїсія Фелонюк, Денис Реготун, Дмитро Бондарчук, Ольга Смірнова, Валентин Орлюк, Володимир Андрійчук. Недарма ж, на відзначенні професійного свята вони та їхні колеги отримали Грамоти та грошові винагороди від народного депутата України Олександра Ревеги.

Бердичівські рятівники приймали вітання з професійним святом Бердичівські рятівники приймали вітання з професійним святом Бердичівські рятівники приймали вітання з професійним святом Бердичівські рятівники приймали вітання з професійним святом Бердичівські рятівники приймали вітання з професійним святом

Головний бердичівський рятівник Ігор Шевчук, а також Віталій Захарчук, Віктор Доманський, Анатолій Орел, Сергій Данилов, Микола Новіцький та ще кілька їхніх товаришів були відзначені на святковому дійстві Грамотами Бердичівської міської ради та Подяками від міського голови Василя Мазура. Місто щиро вітає своїх рятівників, задоволене існуючою співпрацею та обіцяє подальшу підтримку. Так само, як і район. Представники районної влади відзначили Олександра Фелонюка, Дмитра Білоуса, Володимира Каліщука, Руслана Гаврилюка, Івана Осіпчука, Ігоря Степанова та Інну Пеньківську.

Святковою телеграмою привітав бердичівських рятівників голова ДСНС України Микола Чечоткін, а керівник обласного управління Ігор Нікітчук свої вітання передав через начальника відділу персоналу, часту гостю Бердичева Людмилу Павлюк. Самі «надзвичайники» традиційно небагатослівні: бажають один одному здоров’я, достатку і, аби скільки хлопців на виклики виїжджало, стільки й поверталось.

Судячи зі схвального гулу у залі, найжвавіше бердичівські рятівники реагують на слова «кохання» і «зарплата». Втілюватися у життя їхні мрії почали вже на урочистостях: гідної оцінки їхньої непростої роботи зичили мало не усі виступаючі, ну а коханням були просочені пісні у виконанні артистів міста та району.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0