Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські рятівники приймали вітання з професійним святом

Time Додано: неділя, 17 вер. 2017, 10:56 ( 3 міс. назад )

Мужні, відважні, відповідальні… Які лишень епітети не почуєш на урочистостях, присвячених цим чоловікам та жінкам. Серед інших, існує й думка, що про усі чесноти рятівників говорить статистика: можна лише уявити який би жах наводили на людей цифри, коли б не професіонали з боротьби з надзвичайними ситуаціями, і саме «сухість» та «скромність» тих цифр є ознакою того, що рятівники в Україні, на Житомирщині, у Бердичеві – на своєму місці. На своєму місці – наші Олексій Романов, Олег Янович, Таїсія Фелонюк, Денис Реготун, Дмитро Бондарчук, Ольга Смірнова, Валентин Орлюк, Володимир Андрійчук. Недарма ж, на відзначенні професійного свята вони та їхні колеги отримали Грамоти та грошові винагороди від народного депутата України Олександра Ревеги.

Бердичівські рятівники приймали вітання з професійним святом Бердичівські рятівники приймали вітання з професійним святом Бердичівські рятівники приймали вітання з професійним святом Бердичівські рятівники приймали вітання з професійним святом Бердичівські рятівники приймали вітання з професійним святом

Головний бердичівський рятівник Ігор Шевчук, а також Віталій Захарчук, Віктор Доманський, Анатолій Орел, Сергій Данилов, Микола Новіцький та ще кілька їхніх товаришів були відзначені на святковому дійстві Грамотами Бердичівської міської ради та Подяками від міського голови Василя Мазура. Місто щиро вітає своїх рятівників, задоволене існуючою співпрацею та обіцяє подальшу підтримку. Так само, як і район. Представники районної влади відзначили Олександра Фелонюка, Дмитра Білоуса, Володимира Каліщука, Руслана Гаврилюка, Івана Осіпчука, Ігоря Степанова та Інну Пеньківську.

Святковою телеграмою привітав бердичівських рятівників голова ДСНС України Микола Чечоткін, а керівник обласного управління Ігор Нікітчук свої вітання передав через начальника відділу персоналу, часту гостю Бердичева Людмилу Павлюк. Самі «надзвичайники» традиційно небагатослівні: бажають один одному здоров’я, достатку і, аби скільки хлопців на виклики виїжджало, стільки й поверталось.

Судячи зі схвального гулу у залі, найжвавіше бердичівські рятівники реагують на слова «кохання» і «зарплата». Втілюватися у життя їхні мрії почали вже на урочистостях: гідної оцінки їхньої непростої роботи зичили мало не усі виступаючі, ну а коханням були просочені пісні у виконанні артистів міста та району.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0