Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua



Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські пивовари стали переможцями першості міста з міні-футболу

Time Додано: понеділок, 29 бер. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Матчем між командами ДЮСШ-93 та «Девілз» завершився 11-й чемпіонат Бердичева з міні-футболу. Починаючи з грудня минулого року 15 команд боролися у ньому за І місце. Певні корективи у графік першості внесла холодна й затяжна зима, та зустрічі на Червоній Горі проходили за будь-якої погоди: справжніх футбольних майстрів ні снігу, ні морозу, ні вітру спинити не вдалося.

Бердичівські пивовари стали переможцями першості міста з міні-футболу

Олександр Підгорчук, директор ДЮСШ м. Бердичева: «Приємно те, що першість виросла й кількісно, й якісно. На заваді не стали ні перерви, ні решта причин. Рівень підготовки команд був досить високим, за три тури до завершення чемпіонату на звання призерів претендували 6-7 команд. Тривала дуже сильна боротьба, чемпіон в якій визначився лише в наприкінці ігор. Навіть на найнижчих щаблях точилося серйозне протистояння.»

Слова про серйозне протистояння підтвердив останній двобій першості. Ні вихованці спортивної школи, ні «дияволи» не претендували на звання чемпіона: володарі перших трьох місць визначились у попередніх зустрічах. Грали ж команди так, начебто від результату зустрічі залежала доля «золота». Невелика перевага на полі, часті атаки і неточні удари по воротах — цим відзначились у 1-му таймі гравці ДЮСШ. Їхні ж суперники обрали за тактику не часті, але стрімкі проходи, які завдавали чимало клопоту голкіперу ДЮСШ. Гострі випади «дияволів» перетворилися на три голи. Із відповіддю школярі не забарилися: 3:1 вони зробили зі «штрафного», далі — було ще два чудових й результативних постріли по воротах червоногірців. Здавалося б, 3:3 — найбільш підходящий для такого матчу рахунок. Та про це, судячи зі всього, не повідомили гравцям «Девілз», які все ж таки зуміли вирвати перемогу в один м’яч.

На церемонію нагородження переможців й призерів прибули керівники міста, депутати міської ради та Мілетій Бальчос. Не так давно наш земляк був обраний Президентом ПФЛ, тож одночасно із привітаннями учасників першості приймав поздоровлення і на свою адресу. Чемпіонат пройшло вдало, констатували виступаючі, Бердичів підтвердив реноме міста футбольного.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «У ході цих змагань була перевірка мужності, витривалості й бажання перемогти. Перевірялась також спортивна підготовка. Приємно те, що у той самий час все це відбувалось у доброзичливій атмосфері і на тлі гарних дружніх стосунків...»

Мілетій Бальчос, президент ПФЛ: «Приїжджаючи до Бердичева, я нерідко заглядав до цього майданчика. Мачті проходили при будь-яких умовах. Виходячи з цього, одним з основних своїх завдань на новому посту я бачу допомогу Бердичеву у тому, аби подібні ігри походили у значно кращих умовах. До цього я докладу усіх зусиль.»

Футболісти із с. Глухівці посіли на першості ІІІ місце. Колишні її переможці гравці команди ДЮСШ-92 стали цьогоріч другими. Беззаперечним лідером чемпіонату, який не програв на ньому жодного матчу і лише один звів до нічиєї, стала команда бердичівських пивоварів.

Михайло Бурлака, гравець команди «Пивзавод»: «Наша команда участвует в этих играх каждый год, начиная с 1-го раза проведения чемпионата. Не раз мы были в призерах, в этом же году нам удалось стать первыми. Очень приятно, что команде удалось достичь такого результата, спасибо огромное всем ребятам.»

Окрім подяк, переможці та призери ігор отримали грошові винагороди та футбольні м’ячі. Традиційно відзначили кращих воротаря, захисника, нападника та трьох гравців чемпіонату.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш





Chatbubbles Коментарів: 0