Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські правоохоронці виявили незаконні посіви маку у с. Лісова Слобідка і вилучили длизько 1200 рослин

Time Додано: четвер, 10 лип. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Замість пирогів із маком - в’язниця. Такою може бути ціна за незаконне вирощування снодійного маку на присадибних ділянках. У Бердичівському районі працівники міліції знаходять все нові плантації заборонених рослин. Операція «Мак-2008» триває.

Бердичівські правоохоронці виявили незаконні посіви маку у с. Лісова Слобідка і вилучили длизько 1200 рослин

Олександр Велімовський, начальник сектору дільничних інспекторів Бердичівського МВ УМВС: “Протягом двох тижнів дільничні інспектори більш конкретно займаються цією роботою. За цей період було зафіксовано близько 10 фактів незаконних посівів снодійного маку. В основному цим займаються пенсіонери, а також люди віком 30-40 років, які у переважній більшості знають, що це заборонено законом, так як ця інформація висвітлювалася по телебаченню та інших засобах масової інформації. Та люди на це не реагують і продовжують займатися незаконною діяльністю, тобто - посівом снодійного маку і конопель".

Днями правоохоронці знову «накрили» макові посіви у селі Лісова Слобідка. Все небезпечне зілля було вилучено, хоч як його селяни не ховали поміж кукурудзи.

Олександр Велімовський, начальник сектору дільничних інспекторів Бердичівського МВ УМВС: “Учора ввечері було сплановано виїзд. Близько 7 годин ранку 3 групи виїхали з Бердичівського міськрайвідділу у село Лісова Слобідка і почали одночасно проводити огляд місця події. У першому випадку було вилучено 600 рослин снодійного маку на земельній ділянці, потім було вилучено 315 рослин та 187. Коли ми мали вже їхати на Бердичів, то знову отримали інформацію і вилучили у громадянки, жінки 35 років, близько 70 рослин маку".

Законодавством України передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність за такі дії. Сума штрафу залежить від кількості вирощених рослин. Проте, якщо їх на ділянці буде понад 500, то господар може потрапити і до в’язниці.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0