Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські правоохоронці у день професійного свята співали та жартували

Time Додано: неділя, 20 груд. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

У дні, коли світом мандрує святий Миколай, а люди готуються до нового року, своє професійне свято відзначають правоохоронці. Люди мужньої та відповідальної професії, від яких залежить, чи житимуть громадяни у безпеці, чи спіткає злочинців кара. Міліціонери називають цей день днем зустрічей, коли можна ненадовго забути про свою небезпечну службу і просто відпочити.

Бердичівські правоохоронці у день професійного свята співали та жартували

Сергій Каня, заст.начальника слідчого відділення: “На це свято чекаєш цілий рік, як нового року. Це важливий день для будь-якого працівника міліції, хочеться його зустріти, як годиться, побачити всіх своїх друзів, пенсіонерів”.

Геннадій Кашліков, начальник слідчого відділення: “Як звичайні люди, не лише міліціонери, цього дня мріємо про те, щоб були здорові рідні, діти, з якими сьогодні прийшли на свято”.

Не лише словами, а й виступами на сцені вітали діти своїх батьків-міліціонерів. Певно, ще ніколи вихованка циркової студії “Диваки” Каріна Рудницька так не хвилювалася: адже десь у залі знаходився її татусь.

Активними учасниками концерту були самі правоохоронці. У міськрайвідділі внутрішніх справ існує колектив художньої самодіяльності, відомий поза межами міста своїми перемогами на конкурсах-оглядах. Головний міліціонер Бердичева разом із міським головою вручили артистам у погонах почесні грамоти і відзнаки МВС України. Такий само знак дістався директору міського Палацу культури Олені Петрівській - за співпрацю, підтримку та допомогу в організації свята. З вітальними словами до колег звернувся Юрій Олефір. Насамперед він побажав міліціонерам, аби повертаючись додому, вони відчували розуміння і бачили посмішки своїх рідних.

Юрій Олефір, начальник Бердичівського МВВС: “Хай завжди невичерпною буде енергія, така, яка є в душах наших працівників. Хай вони завжди своїм професіоналізмом показують, що в Бердичеві є справжні охоронці порядку, які вміють виконувати свої професійні обов’язки, роблять все для того, щоб в місті громадяни могли мати спокій і були впевнені, що їм на допомогу прийдуть працівники міліції”.

Щороку на свято приходять ветерани внутрішніх справ. Згадати роки несення служби, подивитися на молодь, яка прийшла їм на зміну, і поділитися з нею секретами успіху. Підполковник міліції у відставці Віталій Нікітін свого часу працював дільничним, тому добре знає, які якості цінують в міліціонерах люди.

Віталій Нікітін, підполковник міліції у відставці: “Справедливим, чесним, доброзичливим до людей. Треба підходити з розумінням до кожної людини, адже кожен — то індивід, до якого треба підібрати ключик”.

І теперішні, і колишні міліціонери, певно, погодяться, що родинний затишок і надійність тилу грають велику роль у їхній професії. Багато гарних слів на свою адресу почули дружини співробітників міліції. Вони давно звикли до режиму роботи своїх захисників та охоронців, і якщо ті повертаються додому о півночі — значить, були на чергуванні, а якщо вранці — на відпрацюванні.

Катерина Олефір, дружина міліціонера: “Чоловіка завжди підтримуємо і в гарні і в не дуже гарні хвилини. Бажаю здоров’я, кохання, сімейного благополуччя”.

Нелегку долю представниць цієї особливої професії — мудрих, закоханих і терплячих дружин — намагались передати в піснях.

У день професійного свята міліціонери зичили один одному безпечної роботи та поваги від громадян. Адже вона є найвищою нагородою у щоденній клопіткій боротьбі з неправдою. Остання, співали винуватці свята, відступає під впливом міцної хватки та влучних прицілів. “Браво, міліція, браво”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0