Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські позашкільники взялися за граблі й віники

Time Додано: субота, 27 бер. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Тримісячник, протягом якого Бердичів робитимуть чистішим та охайнішим, стартував. Розпочали його освітяни — загальноосвітні школи, дитсадки, заклади позашкілля. Майже 100-відсоткову явку на суботник продемонстрував колектив художньо-естетичного відділення Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова. Очолювані головним педагогом міста Валентиною Адаменко і директором Центру Оленою Боровською методисти та керівники ансамблів й гуртків взялися за граблі, віники, лопати й мішки. Кажуть, це лише 1-й етап перетворення паркової зони біля їхнього закладу.

Бердичівські позашкільники взялися за граблі й віники

Валентина Адаменко, начальник міського управління освіти і науки: «Після зими ми прибираємо листя, відрізаємо зайве гілля. Восени міська влада допомогла нам у цій зоні обрізати старі дерева. Ось тут ми хочемо розпочати формування клумб: екологи нашого Центру приготували нам декоративні кущики, квіти, дерева... Ця зона знаходиться у центрі міста, є одним з улюблених місць відпочинку бердичівлян... Ось ці лавки ми перефарбуємо — зробимо різнокольоровими, трохи подалі зведемо альпійську гірку.»

Олена Боровська, директор ЦПО ім. О. Разумкова: «Творчі люди вміють не лише танцювати й співати. Вчора у нас пройшов конкурс «Сузір’я Бердичева», а сьогодні ми вирішили влаштувати суботник — 1-й етап благоустрою паркової зони. Намагатимемося зробити так, аби тут був лад, а у майбутньому плануємо створити справжню оазу, де зможуть насолоджуватись відпочинком діти і батьки.»

Той, хто хоч раз взяв у руки віника, знає: прибирати хоч і нелегко, але корисно й приємно. Особливо, коли на фініші оглядаєш оком, те, що зробив. Але ж знаходяться й ті, хто не може жити спокійно, якщо не залишить по собі купу недопалків, порожніх пляшок та інший непотріб. На пробудження совісті у таких людей, навряд чи слід розраховувати, вважають педагоги. Єдина надія — діти. Можливо, ось ці вихованці Центру, які самі вирішили допомогти дорослим, досягши зрілого віку, берегтимуть обличчя рідного міста та середовища, в якому мешкатимуть.

Ліза Гржибовецька, вихованка гуртка «Декоративні композиції»

(ЦПО ім. О. Разумкова): «Ми завжди сюдою на заняття — у гуртку ми створюємо вироби декоративно-прикладного мистецтва. Не хочеться ходити до Центру багнюкою, хочеться бачити чисту землю й відчувати чисте повітря...»

Валентина Адаменко, начальник міського управління освіти і науки: «Якщо ми змалку залучимо дітей до суспільно-корисної праці, то, можливо, вони виростуть не такими, як деякі нинішні дорослі. Не має так бути, щоб прибирати лише у себе на подвір’ї, а сміття викидувати за паркан... Наші діти виростуть не такими, тому змалку привчаються до праці.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0