Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські податкові міліціонери викрили підпільне виробництво горілки.

Time Додано: понеділок, 19 жовт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Близько восьми місяців тому на території Попільняньського та Ружинського районів було виявлено випадки збуту підробленої алкогольної продукції, розповідає начальник відділу податкової міліції Бердичева Сергій Макаренко.

Бердичівські податкові міліціонери викрили підпільне виробництво горілки.

Сергій Макаренко, начальник відділу податкової міліції міста Бердичева: «На протязі цього періоду нашими працівниками оперативно відпрацьовувалося постачання цієї продукції. Через півроку ми вийшли на виробників, а для дотримання слідства і доказової бази потрібні були факти виробництва і група осіб, які цим займалися.»

Декілька днів тому працівники податкової міліції у місті Біла Церква провели успішну операцію з вилучення фальсифікованої горілки та припинення її виробництва. Підпільний бізнес був організований на одному із діючих підприємств міста. Виготовляли підроблену горілку 2 рази на місяць вночі: із дванадцятої до шостої години ранку. За цей час 9 чоловік, які займалися нелегальним виробленням алкоголю, при чому не являлися працівниками заводу, встигали випустити близько 800 тисяч ящиків фальсифікованої продукції. Під час проведеної операції податківці вилучили 45 тисяч пляшок такої горілки та 12 тисяч тон речовини, що містила спирт та інші, непридатні для споживання, хімічні сполуки. Вона призначалася для розливання її у пляшки і подальшого збуту. Продукція розповсюджувалася, в основному, на території Київської області та у деяких районах Житомирської. У Бердичеві, запевнили працівники податкової міліції, підробленої горілки немає, але завжди потрібно бути обережними при виборі алкогольних напоїв.

Сергій Макаренко, начальник відділу податкової міліції міста Бердичева: «Непрофесійним оком розпізнати підроблену продукцію важко тому, що може бути якісна наклейка. Все ж краще купувати досить відомі бренди. А за ціною: оптовики купували фальсифіковану продукцію за 5 гривень, продавали її у магазини за 6.50, а у магазинах її реалізовували за 10-12 гривень.»

Також підроблену продукцію видавали акцизні марки, що йшли із однією і тією ж серією, без захисних смуг.

Наразі і організатори підпільного бізнесу, і його учасники затримані, найменші строки, що їм можуть дати — це шість років.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0