Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські податківці здійснили рейд територією колишнього консервного заводу

Time Додано: п'ятниця, 22 серп. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Незареєстровану найману робочу силу намагалися виявити під час чергового рейду бердичівські податківці. Цього разу об’єктами їхнього обстеження стали декілька приватних підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території колишнього консервного заводу. Жоден із подібних рейдів не проходить безрезультатно, стверджують інспектори, отже проблема приховування доходів та ухилення від оподаткування залишається актуальною.

Бердичівські податківці здійснили рейд територією колишнього консервного заводу

Лілія Ясинська нач. відділу масово-роз'яснювальної роботи Бердичівської ОДПІ: “З початку поточного року було проведено 384 обстеження фізичних осіб-підприємців. В результаті виявлено 139 неоформлених найманих працівників та 118 інших порушень (здійснення діяльності без належних дозволів або ж без укладання договорів оренди). За результатами перевірки 8 найманих працівників зареєструвалися як самостійні суб’єкти підприємницької діяльності, а 124 — уклали договори зі своїми роботодавцями та зареєструвались у Центрі зайнятості.”

Хоча фактів, коли громадяни йдуть на компроміс зі своїми роботодавцями достатньо, у значної кількості бердичівлян ставлення до так званої “зарплати у конвертах” змінюється, відзначають податківці.

Лілія Ясинська нач. відділу масово-роз'яснювальної роботи Бердичівської ОДПІ: “Багато громадян усвідомили необхідність офіційного оформлення у своїх роботодавців. Вони стали розуміти, що використання неофіційної праці — це порушення їхніх прав: позбавлення соціального захисту, невеликі розміри майбутньої пенсії, відсутність трудового стажу... Звертаємо увагу роботодавців на те, що сплачувана ними заробітна плата має бути не меншою від встановленого державою мінімуму. Але це не означає, що вона має біти рівною цьому мінімуму... Заробітну плату необхідно доводити до рівня середньої по місту — 1300 грн.”

Взявши необхідні пояснення від працівників та перевіривши усі необхідні документи, працівники податкової інспекції склали довідки про обстеження робочих місць та ділянок фізичних осіб — суб’єктів господарської діяльності. З боку останніх без порушень не обійшлося.

Євген Коваленко гол. державний податковий інспектор Бердичівської ОДПІ: “Було перевірено 4 приватних підприємця: у одного з них жодних порушень виявлено не було, у трьох інших — виявлено 4 неоформлених працівника. З ними не укладені трудові угоди трудові угоди в Центрі зайнятості, а також відсутні договори про трудові відносини. Цих підприємців запрошено до Бердичівської ОДПІ, де вони будуть зобов’язані оформити належним чином своїх працівників ... та сплатити відповідні податки.”

Та не лише запрошеннями до Центру зайнятості та податкової обмежуються інспектори. Протягом цього року матеріали по 28 випадкам порушення податкового законодавства передані ними до органів прокуратури.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0