Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські податківці здійснили рейд територією колишнього консервного заводу

Time Додано: п'ятниця, 22 серп. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Незареєстровану найману робочу силу намагалися виявити під час чергового рейду бердичівські податківці. Цього разу об’єктами їхнього обстеження стали декілька приватних підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території колишнього консервного заводу. Жоден із подібних рейдів не проходить безрезультатно, стверджують інспектори, отже проблема приховування доходів та ухилення від оподаткування залишається актуальною.

Бердичівські податківці здійснили рейд територією колишнього консервного заводу

Лілія Ясинська нач. відділу масово-роз'яснювальної роботи Бердичівської ОДПІ: “З початку поточного року було проведено 384 обстеження фізичних осіб-підприємців. В результаті виявлено 139 неоформлених найманих працівників та 118 інших порушень (здійснення діяльності без належних дозволів або ж без укладання договорів оренди). За результатами перевірки 8 найманих працівників зареєструвалися як самостійні суб’єкти підприємницької діяльності, а 124 — уклали договори зі своїми роботодавцями та зареєструвались у Центрі зайнятості.”

Хоча фактів, коли громадяни йдуть на компроміс зі своїми роботодавцями достатньо, у значної кількості бердичівлян ставлення до так званої “зарплати у конвертах” змінюється, відзначають податківці.

Лілія Ясинська нач. відділу масово-роз'яснювальної роботи Бердичівської ОДПІ: “Багато громадян усвідомили необхідність офіційного оформлення у своїх роботодавців. Вони стали розуміти, що використання неофіційної праці — це порушення їхніх прав: позбавлення соціального захисту, невеликі розміри майбутньої пенсії, відсутність трудового стажу... Звертаємо увагу роботодавців на те, що сплачувана ними заробітна плата має бути не меншою від встановленого державою мінімуму. Але це не означає, що вона має біти рівною цьому мінімуму... Заробітну плату необхідно доводити до рівня середньої по місту — 1300 грн.”

Взявши необхідні пояснення від працівників та перевіривши усі необхідні документи, працівники податкової інспекції склали довідки про обстеження робочих місць та ділянок фізичних осіб — суб’єктів господарської діяльності. З боку останніх без порушень не обійшлося.

Євген Коваленко гол. державний податковий інспектор Бердичівської ОДПІ: “Було перевірено 4 приватних підприємця: у одного з них жодних порушень виявлено не було, у трьох інших — виявлено 4 неоформлених працівника. З ними не укладені трудові угоди трудові угоди в Центрі зайнятості, а також відсутні договори про трудові відносини. Цих підприємців запрошено до Бердичівської ОДПІ, де вони будуть зобов’язані оформити належним чином своїх працівників ... та сплатити відповідні податки.”

Та не лише запрошеннями до Центру зайнятості та податкової обмежуються інспектори. Протягом цього року матеріали по 28 випадкам порушення податкового законодавства передані ними до органів прокуратури.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0