Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські податківці виявляли порушення правил торгівлі та неоформлену робочу силу

Time Додано: середа, 15 квіт. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Як дотримуються правил торгівлі на Центральному ринку з’ясовували працівники Бердичівської податкової інспекції. Податківців цікавила наявність у підприємців ряду документів, необхідних для здійснення їхньої діяльності. Нерідко, констатують у ОДПІ, підприємці нехтують оформленням потрібних свідоцтв, патентів та квитанцій, порушуючи тим самим чинне законодавство. У таких випадках податківці пропонують їм придбати так звані одноразові патенти (терміном на 3 або 7 днів), сплативши відповідний податок. За І кв. поточного року Бердичівською ОДПІ видано 384 таких патенти, в результаті до міського бюджету надійшло 9,5 тис. грн. Складено 7 актів про здійснення підприємницької діяльності без свідоцтва про державну реєстрацію, 2 справи направлено до прокуратури.

Бердичівські податківці виявляли порушення правил торгівлі та неоформлену робочу силу

Жанна Блага, нач. відділу контрольно-перевірочної роботи Бердичівської ОДПІ: “Хочемо нагадати приватним підприємцям перелік документів, необхідних для здійснення торгівлі на ринку:

свідоцтво про державну реєстрацію, яка видається в органах виконавчої влади;

свідоцтво про сплату єдиного (чи фіксованого) податку;

довідка про трудові відносини з найманим працівником (якщо такий є);

договір про трудові відносини із Центром зайнятості;

квитанція про сплату ринкового збору.”

Окрім обстежень торговельних точок на ринках, працівники Бердичівської податкової, як і раніш, виявляють та усовують факти ухилення суб’єктів підприємництва від оподаткування при використанні найманої робочої сили.

Лілія Ясинська нач. відділу масово-роз'яснювальної роботи Бердичівської ОДПІ: “З початку поточного року Бердичівською ОДПІ було проведено 180 рейдів з виявлення неоформленої робочої сили. У 78 випадках були встановлені порушення, в результаті чого 65 працівників були оформлені офіційно. Як наслідок, до бюджету надійшло понад 8 тис. грн. ...”

Працівник, який отримує заробітну плату неофіційно, наголошують у ОДПІ, є повністю беззахисним перед роботодавцем: домовленість про розмір платні жодним чином не зафіксовано, отже роботодавець сплачуватиме її доти, доки на те є його воля. У результаті звернувшись із метою захисту своїх прав, наприклад, до суду, найманий працівник не матиме практично жодних доказів на підтвердження дійсного розміру своєї заробітної плати. У подібну ситуацію ризикували потрапити троє осіб, які працюють на одному із підприємств з обробки деревини.

Володимир Галабурда, гол. державний податковий ревізор-інспектор Бердичівської ОДПІ: “За результатами проведення сьогоднішнього обстеження виявлено 2 особи, з якими не укладені договори про трудові відносини. Ще по одній особі усі необхідні документи також не представлені. Підприємців запрошено до ОДПІ для вияснення причин цих порушень. Подальші обставини цієї справи будуть з’ясовані.”

Лілія Ясинська нач. відділу масово-роз'яснювальної роботи Бердичівської ОДПІ: “Ми вкотре звертаємося як до роботодавців, так і до найманих працівників із нагадуванням про необхідність дотримання норм податкового та трудового законодавства... Необхідно вчасно оформляти трудові відносини як у Центрі зайнятості, так і в ОДПІ. Потрібно вчасно сплачувати податки та звітувати перед податковими органами про суми нарахувань та виплат доходів.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0