Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:smile:
Time 01:10 - 20-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські податківці вчергове шукали неоформлену робочу силу

Time Додано: субота, 13 лист. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Не турбувати сумлінних платників, натомість пильнувати діяльність тих, хто приховує свої доходи намагаються працівники Бердичівської податкової інспекції. Днями вони знову провели рейд на території міста.

Бердичівські податківці вчергове шукали неоформлену робочу силу

Рівень заробітної плати — це важливий економічний показник, який віддзеркалює рівень добробуту громадян. Але випадки, коли працедавці сплачують своїм робітникам зарплату “в конвертах” і не укладають з ними трудові угоди, є досить поширеним явищем, зазначають податківці. Ось чому робота з легалізації платні залишається одним з головних завдань, що їх виконує Бердичівська ОДПІ. Приховування доходів, кажуть податківці, негативно позначається на наповненні бюджету, отже, усі соціальні програми фінансуватимуться не в повному обсязі.

Лілія Ясинська, нач.відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян бердичівської ОДПІ: “З початку поточного року нашими працівниками проведено понад 540 обстежень суб’єктів господарської діяльності, під час яких виявлено 360 випадків використання працедавцями найманої праці без належного оформлення трудових відносин. З усіма виявленими незареєстрованими найманими особами було укладено трудові угоди з працедавцями, в результаті чого до бюджету додатково надійшло 53 тисячі гривень податків”.

В ході оперативних перевірок суб’єктів господарювання податкові інспектори виявляють різні порушення законодавства, наприклад, випадки, коли робітники оформлені на півставки, а працюють цілий день, або коли їм платять менше мінімальної зарплати. Станом на сьогоднішній день вона складає 907 гривень, а з першого грудня її розмір становитиме 922 гривні.

Лілія Ясинська, нач.відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Бердичівської ОДПІ: “З керівниками підприємств, які виплачують заробітну плату нижче законодавчо встановленого мінімуму, проводиться відповідна робота, внаслідок чого додаткові надходження до бюджету податку з доходів з фізичних осіб за період з початку 2010 року становлять 16,4 тис. грн. Посилено і контрольні функції податкової служби регіону щодо дотримання законодавства при виплаті роботодавцями заробітної плати. З початку року було перевірено 65 суб’єктів господарювання — юридичних та фізичних осіб. Порушення при нарахуванні та виплаті зарплати податківці зафіксували у всіх випадках. До бюджету донараховано 337 тис.грн, у т.ч. Штрафних санкцій на суму 225 тис.грн.”

Подібні обстеження місць здійснення підприємницької діяльності будуть проводитись і надалі, запевняють податківці. Без їхньої уваги не залишиться жоден випадок порушення законодавства та ухилення від сплати податків.

Володимир Галабурда, головний податковий інспектор Бердичівської ОДПІ: “Протягом сьогоднішнього рейду ми побували у двох столярних цехах, виявили 3 випадки незареєстрованих трудових відносин та особу, яка працювала на загальній системі оподаткування без ведення обліку доходів та витрат. Підприємці будуть запрошені до Бердичівської ОДПІ, будуть з’ясовані інші матеріали справ, цих осіб буде притягнуто до адміністративної відповідальності”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0