Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські податківці та платники опановують новий Податковий кодекс

Time Додано: четвер, 13 січ. 2011, 06:00 ( майже 7 років назад )

Що, коли і в яких розмірах треба сплачувати за новоприйнятим податковим кодексом, нині посилено роз’яснюють платникам працівники Бердичівської об’єднаної державної податкової інспекції. Кодекс набрав чинності першого січня, він містить усі нормативно-правові акти податкового законодавства, запроваджує нові податки, системи адміністрування та процедури, пов’язані з прийомом і обслуговуванням громадян. Це, в першу чергу, має підвищити якість послуг податкової служби, каже очільниця Бердичівської інспекції Ірина Самборська. А по-друге, - забезпечити достатній рівень надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів.

Бердичівські податківці та платники опановують новий Податковий кодекс

Ірина Самборська, начальник Бердичівської ОДПІ: “Введено автоматичне відшкодування податку на додану вартість, запроваджено обов’язкову електронну звітність великих і середніх платників. Це дасть можливість зменшити роль людського фактора в адмініструванні податків і платежів. Податкові органи отримали право вилучати готівку у боржників, списувати з рахунків за рішенням судових органів. Ці та інші нововведення вимагають і від нас, і від платників змін у роботі та взаємовідносинах. Сподіваюсь, що ми це подолаємо”.

Відповіді на усі питання, що хвилюють, платники можуть прочитати зі спеціального стенду у фойє або отримати у постійно діючому консультаційному пункті. Також податківці проводять роз’яснювальні семінари для усіх категорій платників. На один з таких запросили представників бюджетних і неприбуткових організацій. Під час наради фахівці висвітлили основні положення податкового кодексу, зазначивши, що його освоєння легким не буде. Наразі навіть податківці знають відповіді не на всі питання, адже до багатьох статей ще нема порядків застосування.

Ірина Самборська, начальник Бердичівської ОДПІ: “Законодавці передбачили такий хід справ і тому застосування санкцій з 1 січня по 31 червня буде в розмірі однієї гривні. Тож, якщо ми десь помилились, санкції будуть невеликими. Але не налаштовуйтесь на те, що податковий кодекс — це легко”.

Попри те, що податковий кодекс уже набрав чинності, звіти за IV квартал минулого року слід подавати за правилами, котрі діяли у 2010-му році, наголошують податківці. За такими ж нормами фізичні особи мають задекларувати свої доходи. Новий кодекс продовжив термін цієї кампанії до 1 травня поточного року.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0