Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські податківці та платники опановують новий Податковий кодекс

Time Додано: четвер, 13 січ. 2011, 06:00 ( близько 7 року назад )

Що, коли і в яких розмірах треба сплачувати за новоприйнятим податковим кодексом, нині посилено роз’яснюють платникам працівники Бердичівської об’єднаної державної податкової інспекції. Кодекс набрав чинності першого січня, він містить усі нормативно-правові акти податкового законодавства, запроваджує нові податки, системи адміністрування та процедури, пов’язані з прийомом і обслуговуванням громадян. Це, в першу чергу, має підвищити якість послуг податкової служби, каже очільниця Бердичівської інспекції Ірина Самборська. А по-друге, - забезпечити достатній рівень надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів.

Бердичівські податківці та платники опановують новий Податковий кодекс

Ірина Самборська, начальник Бердичівської ОДПІ: “Введено автоматичне відшкодування податку на додану вартість, запроваджено обов’язкову електронну звітність великих і середніх платників. Це дасть можливість зменшити роль людського фактора в адмініструванні податків і платежів. Податкові органи отримали право вилучати готівку у боржників, списувати з рахунків за рішенням судових органів. Ці та інші нововведення вимагають і від нас, і від платників змін у роботі та взаємовідносинах. Сподіваюсь, що ми це подолаємо”.

Відповіді на усі питання, що хвилюють, платники можуть прочитати зі спеціального стенду у фойє або отримати у постійно діючому консультаційному пункті. Також податківці проводять роз’яснювальні семінари для усіх категорій платників. На один з таких запросили представників бюджетних і неприбуткових організацій. Під час наради фахівці висвітлили основні положення податкового кодексу, зазначивши, що його освоєння легким не буде. Наразі навіть податківці знають відповіді не на всі питання, адже до багатьох статей ще нема порядків застосування.

Ірина Самборська, начальник Бердичівської ОДПІ: “Законодавці передбачили такий хід справ і тому застосування санкцій з 1 січня по 31 червня буде в розмірі однієї гривні. Тож, якщо ми десь помилились, санкції будуть невеликими. Але не налаштовуйтесь на те, що податковий кодекс — це легко”.

Попри те, що податковий кодекс уже набрав чинності, звіти за IV квартал минулого року слід подавати за правилами, котрі діяли у 2010-му році, наголошують податківці. За такими ж нормами фізичні особи мають задекларувати свої доходи. Новий кодекс продовжив термін цієї кампанії до 1 травня поточного року.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0