Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські податківці шукали незареєстрованих найманих осіб

Time Додано: вівторок, 25 бер. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Незареєстрованих найманих працівників намагалися виявити співробітники Бердичівської податкової інспекції разом із податковою міліцією. Шляхом обстеження робочих місць підприємства із обробки каменю «Бересток-М» податківці з’ясовували, чи всі працівники проведені на підприємстві відповідним наказом та чи з усіма ними укладено трудову угоду. Із початку 2008-го року інспекція провела 128 подібних обстежень суб’єктів господарської діяльності – фізичних осіб. Під час рейдів вони виявили 27 незареєстрованих найманих працівників. За результатами перевірки, із більшою половиною цих людей угоди уклали, висновки по декількох роботодавцях передано до прокуратури. До бюджету надійшло майже 3 тис. грн. податків та платежів. Матеріали обстеження на підприємстві «Бересток-М» податківці нададуть своєму керівництву. Воно й прийматиме відповідне рішення.

Бердичівські податківці шукали незареєстрованих найманих осіб

Володимир Галабурда головний державний податковий ревізор-інспектор Бердичівської ОДПІ: “За результатами обстеження, встановлено, що на підприємстві працювало 12 осіб. Всі вони подали заяви з прийому на роботу. Із чотирьма працівниками на укладені трудові угоди, по трьох – відсутні накази про прийом на роботу. Приватний підприємець, який орендує частину приміщення, здійснює діяльність один. По двом працівникам не оформлені трудові угоди і не надано довідки про трудові відносини.”

Податківці нагадують: громадяни, які йдуть на компроміси із роботодавцями відносно отримання заробітної плати у «конвертах», втрачають свою соціальну захищеність та сприяють розвитку тіньових схем.

Лілія Ясинська начальник відділу масово-роз'яснювальної роботи Бердичівської ОДПІ: “Слід пам’ятати, що цими порушеннями не тільки нехтуються права громадян – люди втрачають право на соціальний захист, потім вони не матимуть підстав для отримання пенсій, не зможуть отримувати лікарняні... Хочу нагадати, що рівень мінімальної заробітної плати у державі – 515 грн., щоквартально він підвищується. Але це – всього лише мінімальна заробітна плата... За даними відділу статистики, у січні у Бердичеві розмір середньої заробітної плати становив 1116 грн., а у лютому – 1183 грн. Надалі ці цифри збільшуватимуться.”

Про відомі громадянам факти отримання заробітної плати у «конвертах» вони можуть повідомляти на телефони довіри Бердичівської ОДПІ 2-11-49 або безпосередньо на телефон начальника інспекції 2-41-76.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0