Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські податківці шукали незареєстрованих найманих осіб

Time Додано: вівторок, 25 бер. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Незареєстрованих найманих працівників намагалися виявити співробітники Бердичівської податкової інспекції разом із податковою міліцією. Шляхом обстеження робочих місць підприємства із обробки каменю «Бересток-М» податківці з’ясовували, чи всі працівники проведені на підприємстві відповідним наказом та чи з усіма ними укладено трудову угоду. Із початку 2008-го року інспекція провела 128 подібних обстежень суб’єктів господарської діяльності – фізичних осіб. Під час рейдів вони виявили 27 незареєстрованих найманих працівників. За результатами перевірки, із більшою половиною цих людей угоди уклали, висновки по декількох роботодавцях передано до прокуратури. До бюджету надійшло майже 3 тис. грн. податків та платежів. Матеріали обстеження на підприємстві «Бересток-М» податківці нададуть своєму керівництву. Воно й прийматиме відповідне рішення.

Бердичівські податківці шукали незареєстрованих найманих осіб

Володимир Галабурда головний державний податковий ревізор-інспектор Бердичівської ОДПІ: “За результатами обстеження, встановлено, що на підприємстві працювало 12 осіб. Всі вони подали заяви з прийому на роботу. Із чотирьма працівниками на укладені трудові угоди, по трьох – відсутні накази про прийом на роботу. Приватний підприємець, який орендує частину приміщення, здійснює діяльність один. По двом працівникам не оформлені трудові угоди і не надано довідки про трудові відносини.”

Податківці нагадують: громадяни, які йдуть на компроміси із роботодавцями відносно отримання заробітної плати у «конвертах», втрачають свою соціальну захищеність та сприяють розвитку тіньових схем.

Лілія Ясинська начальник відділу масово-роз'яснювальної роботи Бердичівської ОДПІ: “Слід пам’ятати, що цими порушеннями не тільки нехтуються права громадян – люди втрачають право на соціальний захист, потім вони не матимуть підстав для отримання пенсій, не зможуть отримувати лікарняні... Хочу нагадати, що рівень мінімальної заробітної плати у державі – 515 грн., щоквартально він підвищується. Але це – всього лише мінімальна заробітна плата... За даними відділу статистики, у січні у Бердичеві розмір середньої заробітної плати становив 1116 грн., а у лютому – 1183 грн. Надалі ці цифри збільшуватимуться.”

Про відомі громадянам факти отримання заробітної плати у «конвертах» вони можуть повідомляти на телефони довіри Бердичівської ОДПІ 2-11-49 або безпосередньо на телефон начальника інспекції 2-41-76.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0