Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські податківці приймали поздоровлення з професійним святом

Time Додано: четвер, 02 лип. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Це приміщення, що на вулиці Б. Хмельницького, добре відоме платникам податків міста та району. У ньому здійснюється контроль за діяльністю понад 10-ти тисяч суб’єктів господарювання. 2-го липня разом із колегами з усієї країни своє 19-річчя відзначили бердичівські податківці.

Бердичівські податківці приймали поздоровлення з професійним святом

Протягом усього цього часу їхнім головним завданням було й залишається забезпечення повноти та своєчасності надходження платежів до бюджетів усіх рівнів. Вітчизняні податківці нарікають: нині вони чи не єдині на пострадянському просторі, хто не має власного Податкового кодексу, внаслідок чого їхня діяльність грунтується на окремих базових законах, наказах, листах та розпорядженнях ДПА України. Та не дивлячись на усі труднощі, у тому числі і на непросту соціально-економічну ситуацію, наголошують працівники Бердичівської податкової, їхня установа за допомогою платників податків забезпечила виконання доведених планових показників. Діяльність працівників Бердичівської ОДПІ на чолі з її керівником Іриною Самборською забезпечила надходження до загального фонду Державного бюджету у розмірі 20-ти млн. грн., до місцевих — 31 мільйона.

На урочистій частині про цифри — ні слова. Лише подяки, нагородження та подарунки.

Ірина Самборська, начальник Бердичівської ОДПІ: “У сьогоднішній час у нашій роботі нам допомагає бажання працювати на благо рідного міста, регіону, добробуту родин. Мені хочеться висловити слова вдячності на адресу кожного з працівників нашого колективу, адже від роботи кожного залежить наповнення казни. Другорядних завдань у нашій роботі немає, тут важливо все.”

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Ваш керівник дуже гарно описала кожного у вашому колективі. Достойний та гарний колектив... Хочу подякувати вам за вашу працю — за наповнення бюджету.”

Зі слів обласного та місцевого податкового керівництва, бердичівські податківці заслуговують на заохочення. З нагоди свята хтось з них отримав грамоти та грошові винагороди, ну а хтось — зняття догани. У цих стінах це вважається нагородою, не меншою за грамоту. Керівник відділу масово-роз’яснювальної роботи Ліля Ясинська хвалиться нововведенням: відтепер у Бердичівській податковій є своя агітбригада. До прем’єрного репертуару її членів увійшли... дитячі вірші — переможці конкурсу “Податки очима дітей”.

Хто зна, можливо, одного разу вони лунатимуть і для недобросовісних роботодавців під час чергового рейду.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0