Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські податківці приймали поздоровлення з професійним святом

Time Додано: четвер, 02 лип. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Це приміщення, що на вулиці Б. Хмельницького, добре відоме платникам податків міста та району. У ньому здійснюється контроль за діяльністю понад 10-ти тисяч суб’єктів господарювання. 2-го липня разом із колегами з усієї країни своє 19-річчя відзначили бердичівські податківці.

Бердичівські податківці приймали поздоровлення з професійним святом

Протягом усього цього часу їхнім головним завданням було й залишається забезпечення повноти та своєчасності надходження платежів до бюджетів усіх рівнів. Вітчизняні податківці нарікають: нині вони чи не єдині на пострадянському просторі, хто не має власного Податкового кодексу, внаслідок чого їхня діяльність грунтується на окремих базових законах, наказах, листах та розпорядженнях ДПА України. Та не дивлячись на усі труднощі, у тому числі і на непросту соціально-економічну ситуацію, наголошують працівники Бердичівської податкової, їхня установа за допомогою платників податків забезпечила виконання доведених планових показників. Діяльність працівників Бердичівської ОДПІ на чолі з її керівником Іриною Самборською забезпечила надходження до загального фонду Державного бюджету у розмірі 20-ти млн. грн., до місцевих — 31 мільйона.

На урочистій частині про цифри — ні слова. Лише подяки, нагородження та подарунки.

Ірина Самборська, начальник Бердичівської ОДПІ: “У сьогоднішній час у нашій роботі нам допомагає бажання працювати на благо рідного міста, регіону, добробуту родин. Мені хочеться висловити слова вдячності на адресу кожного з працівників нашого колективу, адже від роботи кожного залежить наповнення казни. Другорядних завдань у нашій роботі немає, тут важливо все.”

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Ваш керівник дуже гарно описала кожного у вашому колективі. Достойний та гарний колектив... Хочу подякувати вам за вашу працю — за наповнення бюджету.”

Зі слів обласного та місцевого податкового керівництва, бердичівські податківці заслуговують на заохочення. З нагоди свята хтось з них отримав грамоти та грошові винагороди, ну а хтось — зняття догани. У цих стінах це вважається нагородою, не меншою за грамоту. Керівник відділу масово-роз’яснювальної роботи Ліля Ясинська хвалиться нововведенням: відтепер у Бердичівській податковій є своя агітбригада. До прем’єрного репертуару її членів увійшли... дитячі вірші — переможці конкурсу “Податки очима дітей”.

Хто зна, можливо, одного разу вони лунатимуть і для недобросовісних роботодавців під час чергового рейду.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0