Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські податківці провели рейд підприємствами міста

Time Додано: вівторок, 26 жовт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Неоформленої робочої сили у Бердичеві стає все менше. Такого висновку дійшли працівники податкової інспекції, які вкотре провели рейд підприємствами міста. Подібні заходи, говорять податківці, проходять в усіх регіонах України і допомагають виявити підприємців, які і далі продовжують ухилятися від сплати податків.

Бердичівські податківці провели рейд підприємствами міста

З початку поточного року працівниками Бердичівської податкової інспекції було проведено понад 500 обстежень, під час яких виявлено більше трьохсот неоформлених працівників.

Лілія Ясинська, начальник відділу масово-роз’яснювальної роботи Бердичівської ОДПІ: «Статус легальних працівників з початку поточного року отримало 340 незареєстрованих найманих осіб, з їхніми працедавцями було укладено трудові угоди. В результаті до бюджету додатково надійшло 52 тис. грн. податків. Десять осіб було притягнуто до адміністративної відповідальності, ними сплачено 3,6 тис. грн. штрафів. До органів прокуратури податковою службою передано 29 матеріалів про порушення законодавства з оплати праці, з них — 23 на фізичних осіб –суб’єктів підприємництва і 6 — на юридичних осіб.»

Окрім того, що підприємці ухиляються від податків, вони виплачують неоформленим працівникам так звану заробітну плату “у конвертах”. Іноді люди й самі не розуміють, як це погано для них, пояснює Лілія Ясинська. Сьогодні розмір мінімальної зарплати становить 907 грн. Роботодавці не мають права віддавати людям меншої суми.

На одному з підприємств Бердичева, що виготовляє столярні вироби, податківці знайшли декілька осіб, які не були оформлені належним чином.

Євген Коваленко, старший державний податковий ревізор-інспектор: «Деякі підприємці продовжують тікати від сплати податків. Такі точки будуть взяті під контроль, також будуть направлені листи у відповідні установи. На сьогоднішньому рейді виявлено 2 неоформлених найманих працівника. Підприємці будуть викликані до Бердичівської ОДПІ і залучені до сплати податків.»

Рейди підприємствами міста та району припинятися не будуть, наголошують податківці. Вони намагатимуться робити усе, щоб у майбутньому люди мали гідні пенсії та відповідний соціальний захист.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0