Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські податківці провели рейд підприємствами міста

Time Додано: вівторок, 26 жовт. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

Неоформленої робочої сили у Бердичеві стає все менше. Такого висновку дійшли працівники податкової інспекції, які вкотре провели рейд підприємствами міста. Подібні заходи, говорять податківці, проходять в усіх регіонах України і допомагають виявити підприємців, які і далі продовжують ухилятися від сплати податків.

Бердичівські податківці провели рейд підприємствами міста

З початку поточного року працівниками Бердичівської податкової інспекції було проведено понад 500 обстежень, під час яких виявлено більше трьохсот неоформлених працівників.

Лілія Ясинська, начальник відділу масово-роз’яснювальної роботи Бердичівської ОДПІ: «Статус легальних працівників з початку поточного року отримало 340 незареєстрованих найманих осіб, з їхніми працедавцями було укладено трудові угоди. В результаті до бюджету додатково надійшло 52 тис. грн. податків. Десять осіб було притягнуто до адміністративної відповідальності, ними сплачено 3,6 тис. грн. штрафів. До органів прокуратури податковою службою передано 29 матеріалів про порушення законодавства з оплати праці, з них — 23 на фізичних осіб –суб’єктів підприємництва і 6 — на юридичних осіб.»

Окрім того, що підприємці ухиляються від податків, вони виплачують неоформленим працівникам так звану заробітну плату “у конвертах”. Іноді люди й самі не розуміють, як це погано для них, пояснює Лілія Ясинська. Сьогодні розмір мінімальної зарплати становить 907 грн. Роботодавці не мають права віддавати людям меншої суми.

На одному з підприємств Бердичева, що виготовляє столярні вироби, податківці знайшли декілька осіб, які не були оформлені належним чином.

Євген Коваленко, старший державний податковий ревізор-інспектор: «Деякі підприємці продовжують тікати від сплати податків. Такі точки будуть взяті під контроль, також будуть направлені листи у відповідні установи. На сьогоднішньому рейді виявлено 2 неоформлених найманих працівника. Підприємці будуть викликані до Бердичівської ОДПІ і залучені до сплати податків.»

Рейди підприємствами міста та району припинятися не будуть, наголошують податківці. Вони намагатимуться робити усе, щоб у майбутньому люди мали гідні пенсії та відповідний соціальний захист.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0