Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські податківці пройшлися рейдом продовольчим ринком і не тільки

Time Додано: п'ятниця, 19 лют. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Місця здійснення підприємницької діяльності з метою контролю дотримання податкового законодавства продовжують обстежувати працівники Бердичівської податкової. Податківці зауважують: нині, у час кризи, вони намагаються зайвий раз не турбувати сумлінних платників податків, натомість ще пильніше звертають свої погляди на тих, хто приховує доходи. Робота з контролю над наповненням бюджетів усіх рівнів продовжується, зазначають в ОДПІ, легалізація заробітної плати залишається одним із її головних завдань.

Бердичівські податківці пройшлися рейдом продовольчим ринком і не тільки

Лілія Ясинська, нач. відділу масово-роз’яснювальної роботи Бердичівської ОДПІ: “З початку поточного року працівниками Бердичівської ОДПІ проведено 50 обстежень робочих місць суб’єктів господарювання. В ході них було виявлено 31 випадок використання найманої праці без належної реєстрації. Внаслідок проведеної роботи 24 особи було залучено до оподаткування та укладення трудових угод з роботодавцями. В результаті до міського бюджету надійшло майже 3 тисячі грн.”

Сьогодні на обліку у Бердичівській ОДПІ перебуває близько 8 тис. осіб, які зареєстровані суб’єктами підприємницької діяльності. З них 1,5 тисячі є платниками фіксованого податку, які працюють безпосередньо на ринках Бердичева і до 3-х тисяч — платники єдиного податку, багато з них теж здійснюють діяльність на ринках.

Лілія Ясинська, нач. відділу масово-роз’яснювальної роботи Бердичівської ОДПІ: “Починаючи з 1 січня 2010-го на ринках Бердичева нами було обстежено понад 100 робочих місць і виявлено понад 10 випадків порушень підприємцями податкового законодавства, на основі яких були складені протоколи про адміністративні правопорушення... Під час обстеження ринків понад 150-ти особам було запропоновано придбати одноразові патенти. У результаті зазначені громадяни сплатили до міського бюджету близько 5-ти тис. грн.”

Минулий їхній візит до м’ясного павільйону міського кооперативного ринку показав, що у деяких тамтешніх підприємців не все гаразд зі сплатою податків, констатують працівники ОДПІ: продукція терміново накривалася простирадлами, а частина продавців зникала в нікуди. Тож податківці вирішили знову навідатися туди.

Світлана Андрощук гол. державний податковий інспектор Бердичівської ОДПІ: “На міському кооперативному ринку нами перевірялася наявність документів на реалізацію товарів фіксованих патентів та свідоцтв про сплату єдиного податку. За результатами проведеного обстеження було встановлено, що троє продавців працювали без належного документального оформлення. Їх викликано до ОДПІ для оформлення документів згідно чинного законодавства.”

Звісно, податківці цікавилися не лише приховуванням доходів на Центральному ринку: у поле їхнього зору потрапило ще кілька підприємств, де, за інформацією з певних джерел, не надто з повагою ставляться до сплати податків.

Євген Коваленко, гол. державний податковий інспектор Бердичівської ОДПІ: “Нами було обстежено автомийку, відносно якої до нас неодноразово надходили сигнали про порушення податкового законодавства. Дане питання взяте під контроль, підприємець запрошений до ОДПІ. Подібні обстеження нами проводитимуться й надалі.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0