Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські податківці моніторили місцевих виробників меблів

Time Додано: четвер, 29 трав. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Черговий рейд провели співробітники бердичівської податкової інспекції. Цього разу на предмет дотримання вимог чинного законодавства щодо залучення роботодавцями найманої робочої сили вони перевіряли місцевих виробників меблів. Аж занадто низькою вважають податківці цифру податків, яку сплатили меблярі у поточному році.

Бердичівські податківці моніторили місцевих виробників меблів

Лілія Ясинська нач. відділу масово-роз'яснювальної роботи Бердичівської ОДПІ: “На підставі аналізу працівниками податкової інспекції звітності, наданої підприємцями, вони у I кв. поточного року отримали виручку 1 млн. 637 тис. грн., а до бюджету сплачено лише 43 тис. грн., тобто, 2,6 %.”

Появу податківців на підприємствах сприйняли, здебільшого, спокійно, лише деяких працівників довелося окремо запрошувати написати пояснення щодо їхньої посади, режиму роботи, розміру заробітної плати та інших даних. Отож, наймана робоча сила на меблевих виробництвах міста існує, переконалися податківці. Бо згідно звітності, що її надають до Бердичівської ОДПІ, чимало підприємців виробляють кухні та м’які куточки мало не самі.

Лілія Ясинська нач. відділу масово-роз'яснювальної роботи Бердичівської ОДПІ: “Із 35 підприємців, які займаються виготовленням меблів, шестеро, взагалі, не здійснюють діяльності, а 11 працюють одноосібно, не залучаючи найманих працівників. Беручи до уваги специфіку виробництва, зрозуміло, що одноосібна праця тут неможлива. Постає питання, що робоча сила все ж таки використовується, але із людьми не укладають трудових угод.”

Розміри заробітної плати, що їх у поясненнях вказували наймані працівники, дещо різнилися між собою: від 540 грн. на одному підприємстві до 700-800 — на інших двох. І це при середній у місті 1163 грн., кажуть податківці. За результатами моніторингу, певні порушення були виявлені на двох підприємствах із трьох, що обстежували.

Світлана Андрущук гол. державний податковий інспектор Бердичівської ОДПІ: “У них немає довідок про трудові відносини, що оформляються у Бердичівській ОДПІ та трудових угод, що укладаються у Центрі зайнятості. На місці, де ми зараз знаходимося, порушень щодо найманих працівників не встановлено, всі люди оформлені. Але встановлена невідповідність місця здійснення діяльності. Приватні підприємці запрошені до ОДПІ, де у робочому порядку будуть вирішені усі питання.”

Податківці вкотре закликають тих, хто працює у роботодавців без укладення трудової угоди, подбати про своє майбутнє і забезпечити свій соціальний захист. Та готуються до нових обстежень.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0