Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські підприємці продовжують ухилятися від податків

Time Додано: п'ятниця, 16 лип. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

З метою виявлення неоформленої робочої сили бердичівські податківці провели черговий рейд підприємствами міста та району. На території всієї України подібні рейди не є новиною, вони проходять у рамках широкомасштабної операції “Бюджет”. Цього разу місцеві інспектори податкової почали перевірку з Гришковець.

Бердичівські підприємці продовжують ухилятися від податків

Як тільки працівники одного з підприємств, що там знаходяться, помітили на горизонті податкову, одразу ж взялися тікати. На запитання, чому вдалися до цього, відповіли однозначно: “Ми тут не працюємо”. Щоправда, зовнішній вигляд говорив про інше. Довелося так званим втікачам писати пояснювальні. І це не перший випадок, кажуть податківці.

Лілія Ясинська, нач. відділу масово-роз’яснювальної роботи Бердичівської ОДПІ: «З початку поточного року нашими працівниками було проведено понад 350 суб’єктів господарської діяльності, під час яких виявлено 232 випадки використання працедавцями найманої праці без належного оформлення трудових відносин. З усіма незареєстрованими особами було укладено угоди з працедавцями, у результаті чого до бюджету додатково надійшло 35.3 тис. грн. податків.»

На ще одному з підприємств стався подібний випадок. Тільки там працівники не тікали, а намагалися запевнити податкових інспекторів, що допомагають господарю викосити траву. От тільки коса була одна на чотирьох. Тож і їм довелося писати пояснювальні. Люди, які працюють на підприємстві без належних документів, самі не розуміють, що втрачають, кажуть податківці. Досить часто останні виявляли випадки, коли працедавці виплачували робітникам заробітну плату, нижчу за мінімальну. Нагадаємо, що нині вона становить 888 гривень на місяць, або 5,32 коп. на годину.

Лілія Ясинська, нач. відділу масово-роз’яснювальної роботи Бердичівської ОДПІ: «Посилено і контрольні функції податкової служби регіону щодо дотримання законодавства при виплаті роботодавцями заробітної плати. З початку року було перевірено 81 суб’єкт господарювання — юридичних та фізичних осіб. Порушення при нарахуванні і виплаті зарплати податківці зафіксували у 67 випадках. До бюджету донараховано 182 тис. грн, у тому числі штрафних санкцій — 87 тис.»

Часто податківці виявляють неоформлену робочу силу на тих підприємствах, де бували вже неодноразово. Так сталося і цього разу. Без належних документів можуть працювати люди різних вікових категорій, зазначають інспектори податкової.

Євген Коваленко, ст. державний податковий ревізор-інспектор: «У результаті сьогоднішніх перевірок було виявлено 5 неоформлених працівників. Підприємці будуть запрошені до податкової інспекції, де з ними буде проведена бесіда з приводу оформлення працівників. Такі порушення зустрічаються дуже часто, а це не дає можливості людям отримувати належних зарплат та пенсій.»

Подібні рейди і надалі проводитимуться у місті та районі, запевняють податківці, аби жоден випадок порушення податкового та трудового законодавств не залишився непоміченим.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0