Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські підлітки грабували офісні та житлові приміщення

Time Додано: вівторок, 05 жовт. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

Майже чотири місяці бердичівські правоохоронці ловили двох підлітків, які, зламуючи вікна, грабували офісні та житлові приміщення. Скоювалося це все у нічний час та у різні дні, тож міліціонери спочатку ніяк не могли проаналізувати крадіжки.

Бердичівські підлітки грабували офісні та житлові приміщення

Юрій Олефір, начальник Бердичівського МВ УМВС: «В основному, це були приватні будинки, де люди робили ремонт офісу чи житла. Як правило, це відбувалося там, де встановлено пластикові вікна. На жаль, перші поверхи люди не дуже облаштовують ґратами чи засобами охоронної сигналізації, думаючи, що пластикові вікна — надійна охорона. Це не так, бо пластикові вікна найлегше відкриваються злочинцями, майже не лишається ніяких пошкоджень, немає ніякого шуму, тож ніхто і не почує, як їх відкривають.»

Людмила Камінська — співробітниця фірми, що також постраждала від малолітніх крадіїв. Якраз напередодні пограбування, розповідає жінка, керівництво фірми вирішило поставити на вікна захисні решітки. Не встигли. Отже, робитимуть це зараз.

Людмила Камінська, співробітниця фірми: «О дев’ятій годині ранку я прийшла на роботу і побачила, що відкрито вікно. В офісі все було розкидано. Потім я виявила, що забрали системний блок і кошти з шухляди.»

Хлопці виносили електроінструменти, оргтехніку, гроші та інші цінні, на їхній погляд, речі. Усе це збували одній і тій самій особі, яку міліціонери вже встановили. Коштовні речі вони продавали за мінімальну ціну, гроші витрачали на різного роду забавки. Попалися хлопці на спробі чергового пограбування. Цього разу вирішили пробратися до офісу однієї зі страхових компаній. Там не знайшли нічого цікавого, крім пляшки коньяку, яку розпили недалеко від місця злочину. Там їх і затримали міліціонери разом із працівниками охоронної фірми.

Юрій Олефір, начальник Бердичівського МВ УМВС: «На даний час одного з цих хлопців, який уже мав проблеми із законом, ми затримали за підозрою скоєння цих злочинів. До суду він перебуватиме під вартою. Другий поки що знаходиться на “підписці”. Суд вирішуватиме їхню подальшу долю. Санкції там доволі суворі — від п’яти до восьми років позбавлення волі.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0