Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські педагоги знову вибухнули сценічними талантами

Time Додано: п'ятниця, 18 лют. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

У них все, як у цій пісні: прийшли до 10-ї школи, аби хто заспівати, хто затанцювати, хто утнути зі сцени «смачного» жарту. Уся їхня родина – родина членів освітянської профспілки – хоче бачити у своїй просторій оселі лише добро, тож на святі творчих й непересічних особистостей – бердичівських педагогів – вони були раді вітати усіх бажаючих, на яких неодмінно чекали хліб-сіль і теплий прийом. Здається, період, коли триває навчальний процес і радують душу канікули, слугує для цих жінок й чоловіків всього-навсього невеличкою перервою, під час якої можна підготуватися до справи, в якій вони почувають себе не менш комфортно, аніж у класах з указками в руках. Вони – вчителі і за сумісництвом володарі мистецьких талантів, кожен із них вийшов на сцену, аби захистити честь рідного навчального закладу і чистим й дзвінким голосом, або стрімким і експресивним рухом прокласти шлях до перемоги.

Бердичівські педагоги знову вибухнули сценічними талантами

Остудити й заспокоїти розірване червоно-чорним танго повітря, може лише українська пісня. Обличчя і фірмовий почерк цього ансамблю відомі, мабуть, усьому Бердичеву. «Вінець» – сам по собі вже сила, а коли його учасникам колеги по роботі у Центрі ім. Разумкова підспівують, то пручатися наступу насолоди жодних сил не залишається.

Під час огляду мистецьких талантів бердичівських освітян часто виникає питання, а чи є різниця у тому, хто вчить дітей наукам – просто вчитель чи ось такий вчитель? Чи допомагає достукатися до серця учня вміння знайти ключа від глядацького серця?

Ольга Бакалович, педагог-організатор Бердичівської ЗОШ-інтернату: «Творчість допомагає нам у всьому, тому що з нашими дітьми без неї не попрацюєш: коли треба – посмішкою, коли треба – піснею, а іноді й танцем спілкуємося з ними, адже вони у нас особливі. Дітки співають, танцюють, показують творчі роботи, виступи художньої самодіяльності – вони уміють все. У нас дуже гарний колектив, який допомагає дітлахам розвиватися і втілювати задумане у життя.»

Аби наче садок, цвіла душа, а у долоні падали зорі, бажали освітяни глядачеві. Численні порції любові дісталися і землі, на якій живуть такі таланти. Все щиро і від душі, адже пісня, кажуть, то є їхнє життя.

Надія Плаксюк, вихователька групи продовженого дня ЗОШ № 12: «Я дуже люблю співати, люблю із самого дитинства. Співати на сцені – то радість, до цього готуєшся довго, стан піднесений… Я дуже часто використовую спів у робочій діяльності. Працюючи із дітьми 2-3го класів, не можна обходитися без творчості. Ми часто проводимо конкурси, різні змагання. Навіть з батьками співаємо, буває. Співаємо пісні відомі, пісні дитячі, і я відчуваю, як світяться дитячі очі. Я привчаю їх до співу і співаю разом із ними.»

Нічого іншого, як порадіти почутому і побаченому, не залишалося Анжелі Цвєтковій. Вона констатує: колеги з кожним роком і співають дзвінкіше, і танцюють пристрасніше. Єдине бажання у лідера міської освітянської профспілки: от би частіше бачити ці освітлені натхненням обличчя.

Анжела Цвєткова, голова міськкому профспілки працівників освіти: «Я би дуже хотіла, щоб наші педагоги частіше виходили на сцену: це і особисте задоволення, і для інших радість. Дуже приємно, що цьогоріч у нас виступило дуже багато сімейних колективів. Я щиро радію цьому. Ми завжди намагаємося учасників чимось відзначити, аби вони не припиняли відчувати наснагу. Велику допомогу нам у цьому надають директори й завідуючі навчальних закладів, керівництво міського управління освіти і науки, а також, звісно, міський голова В. К. Мазур та його заступник І. О. Демусь. Всі бажають, аби вчительство виступало.»

Важко доведеться членам журі: впродовж двох днів чого, лишень, вони не почули і не побачили. Це, кажуть, ще одна особливість цьогорічного фестивалю творчості: перших премій мало б бути стільки, скільки учасників взяло у ньому участь. Але, нічого, кажуть, як би там не було, а обирати кращих серед кращих завжди приємніше, ніж, виставляти високі бали, ховаючи очі.

Анжела Цвєткова, голова міськкому профспілки працівників освіти: «Знаєте, мені важко когось зараз відзначити. Усі виступають гарно і, що головне, професійно. Якщо людина співає, треба цей її талант підтримувати і давати змогу показувати те, на що вона здатна.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0