Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські пауерліфтери їдуть на чемпіонат України

Time Додано: субота, 06 лют. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Миколу Самонова та Михайла Шведа у Бердичеві називають богатирями. Вони є неодноразовими чемпіонами та рекордсменами України й світу з пауерліфтингу й жиму лежачи. Вкотре вони їдуть підкорювати спортивну арену країни. Троє бердичівських силачів, серед яких є новачок Руслан Моісеєв, планують гідно представити своє місто на чемпіонаті України, який для них стане третім.

Бердичівські пауерліфтери їдуть на чемпіонат України

Микола Самонов, дворазовий чемпіон України з пауерліфтингу та жиму лежачи: «В этом году мы едем на чемпионат Украины в Тернополь. Планы большие: хотим привезти новые рекорды, новые звания. Один из наших парней хочет выполнить мастера спорта. Правда, все упирается в спонсорство. Хотелось бы обратить внимание людей, которые нам помогают, чтобы они не уклонялись. Ведь спорт это лучше, чем бездействие. »

У 2008-2009 роках у подібних чемпіонатах брало участь по 250 спортсменів, розповідає Микола Самонов. Цьогорічні змагання за кількістю учасників можна порівняти зі світовими. У них за призові місця боротимуться 460 чоловік. Аби здобути перемогу, кажуть силовики, потрібно буде докласти чимало зусиль й витратити багато часу на тренування. А часу не завжди вистачає. Окрім своїх занять, є ще заняття із молоддю. Микола Самонов наразі тренує юнаків, які нещодавно прийшли у вже рідний йому спорт. Серед них колишній легкоатлет Олександр Леоріт. Спочатку йому просто сподобалося піднімати штангу та займатися на тренажерах. Коли відвідав декілька тренувань, зрозумів: саме із цим видом спорту він пов’яже своє життя.

Олександр Леоріт, важкоатлет: «Этот спорт дает больше силы и больше уверенности. В легкой атлетике нет возможности показать, на сколько ты силен. А здесь я могу выиграть какие-то силовые соревнования.»

Молодші колеги Миколи Самонова братимуть участь у міських та обласних змаганнях. А ветерани пауерліфтингу підкорюватимуть Україну та світ. Шкода лише, що до олімпійських ігор цей вид спорту не включений. Тож там виступити не вдасться. Але перемоги, звання й титули, що вже є в арсеналі богатирів, поповняться новими, впевнений Микола Самонов.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0