Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські освітяни демонстрували творчі таланти

Time Додано: середа, 25 бер. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Вони пов’язані не лише музикою, потягом до творчості та чисельними талантами. Усі, хто виходив на сцену актової зали 10-ї школи, працюють вихователями та вчителями навчальних закладів Бердичева. Мабуть, не випадково звіти освітянських колективів художньої самодіяльності традиційно проходять у дні, коли своє професійне свято відзначають працівники культури та аматори народного мистецтва: дивлячись на виступи педагогів, члени журі пишалися: “Ну чим не артисти?”

Бердичівські освітяни демонстрували творчі таланти

Організатори заходу — керівники міського управління освіти і науки та лідери місцевої освітянської профспілки відзначають: вже не вперше вони оцінюють виступи художніх колективів, та щороку споглядати за дійством на сцені стає все цікавіше. Співочими й танцювальними талантами бердичівських педагогів можна насолоджуватися годинами, кажуть члени журі, вихователі й вчителі дарують справжню радість від спілкування з музикою.

Серед самодіяльних освітянських колективів Бердичева є кілька таких, що здобули звання “народного”. Один з них — ансамбль Бердичівської спецшколи-інтернату для дітей-сиріт “Мальва”. 28 років його артисти, очолювані Борисом Семенюком, співають для мешканців міста, району, області та країни.

Майя Козир, староста народного аматорського ансамблю “Мальва” (Бердичівська СШІ для дітей-сиріт): “У нас у школі художня самодіяльність знаходиться на досить високому рівні. Існує багато вокальних ансамблів, дуетів, танцювальних колективів, якими керують дійсно талановиті люди... Від цієї творчості ми отримуємо неабияке задоволення, хотілося б, щоб це саме відчули й інші.”

Цей колектив теж неодмінно стане “народним”, впевнені в освітянській профспілці. Відповідне подання, кажуть там, вже готується. Лейтмотивом виступу вчителів ЗОК № 14 були “вічні” поняття — жінка, чоловік, кохання. Плюс лірика поета Ігоря Живагіна.

Євгенія Халандирьова, педагог-організатор ЗОК № 14: “Переплетается музыка Франции, Англии, Украины, России, переплетаются темы мужчины, женщины, любви... Хочется сказать, что женщина, работающая в нашей сфере, особенная. Она не успевает жить жизнью настоящей женщины: все время работа, все время какие-то дела...”

Схвальні відгуки присутніх викликав виступ вихователів 27-го дитячого садка. Українські дівчата, знехтувавши залицяннями парубка подалися, було, шукати кохання до Америки, засліплені мужністю двох ковбоїв. Але, як часто буває у реальному житті, швидко “спустилися на землю” і дійшли висновку: краще свого не буває.

Світлана Гусєва, вихователька ДНЗ № 27 “Мальва”: “Нашим номером ми хотіли показати, що ніяким ковбоям не забрати наших дівчат. Наші козаки — найкращі. А результаті перемогла дружба.”

Творчий звіт освітян тривав понад 4 години. Переможців у ньому не визначали — занадто важке, кажуть, це завдання. Головне, говорять члени журі, щоб наступного року виступи так само приємно дивували своїм різнобарвям. І щоб склад учасників був ширшим. Цьогоріч захід своєю увагою оминули представники кількох загальноосвітніх шкіл. А дарма: нагороди у вигляді екскурсій різними куточками країни, які приготувало для учасників звіту керівництво профспілки, напевне, виявилися б не зайвими. Та й подивитися на номери своїх колег і порадіти їхнім успіхам також корисно. Адже наскільки повністю віддаються ці люди на сцені, такої ж віддачі від них слід чекати і у стінах навчальних закладів.

Катерина Сальва, заступник директора ЕЗОШ № 10, член журі: “Звичайно, ці виступи впливають на і освіту, і на виховання дітей. Педагоги передають свої майстерність, уміння, своє розуміння української народної творчості й творчості народів світу... Незважаючи, що за вікном непогода, у серцях наших освітян буяють весна і гарний настрій.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0