Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські навчальні заклади відзвітували про готовність до нового навчального року

Time Додано: п'ятниця, 20 серп. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

До 1-го вересня залишилося вже не так і багато: чи готові школи й дитячі садочки приймати дітей, з’ясовувала комісія у складі головної освітянки Бердичева Валентини Адаменко та представників санепідемстанції й пожежної частини. Що потрібно було зробити у першу чергу, визначили ще у червні. Тоді на засіданні виконавчого комітету відповідальним за здачу навчальних закладів міським головою було поставлене чітке завдання.

Бердичівські навчальні заклади відзвітували про готовність до нового навчального року

Валентина Адаменко, начальник міського управління освіти і науки: “Перш за все, ми звернули увагу на ремонт їдалень, з чого і починався огляд. Їдальня, буфет, роздаточні матеріали, пральня... Все обладнання ремонтувалося за кошти управління освіти і науки — плити, холодильники... Лише за червень-серпень навчальні заклади отримали додатково 5 холодильників. Після об’їзду ми одразу позаписували: для 3-х садочків треба буде придбати по одному великому холодильнику.”

Не менш важливе завдання — раціональне використання коштів. Виходячи з цього, розповідає начальник управління, було вирішено, зокрема, не фарбувати зайвий раз двері, вікна й батареї, а придбати необхідні меблі. Чи не найголовнішими тут є шкільні дошки, а враховуючи те, що 99% з них знаходилися у плачевному стані, усі вони були замінені. Щодо оновлення парт, то міняли лише стільці й кришки, не чіпаючи добротну металеву основу.

Валентина Адаменко, начальник міського управління освіти і науки: “Велика увага була приділена придбанню дезинфікуючих засобів — хлорки, засобів нового покоління і т. д. Ще у червні кожній школі були виділені кошти на придбання посуду. Зараз остаточно уточнюємо, чого кому не вистачає. Повністю здійснено ремонт систем водопостачання і водовідведення. На ремонтні роботи з управління освіти пішло близько 50-ти тисяч гривень.”

Під особистим контролем Василя Мазура знаходиться головне шкільне будівництво-2010 — зведення приміщення туалету в 11-й школі. Коштувало це 387 тисяч грн. з урахуванням виготовлення проекту та змін до нього. Нині в одному з відділень приміщення все сяє й виблискує, в іншій — роботи підходять до завершення.

Скажи чи готовий заклад до опалювального сезону — і я скажу, чи готовий він до здачі взагалі. Цьому питанню міським головою та управлінням освіти була приділена особлива увага.

Валентина Адаменко, начальник міського управління освіти і науки: “У місті є 7 котелень, усі вони готові до опалювального сезону. Лише котельня 17-ї школи, на яку вже було витрачено 37 тисяч гривень, потребує ще 5-6 тисяч: вона велика, промислова, і минулого року ми вклали у неї 17 тисяч, аби зимою не було проблем. Ще 12 тисяч потребує котельня 8-ї школи: протікає другий насос (перший ми вже зробили). Взагалі вона готова, але краще перестрахуватися.”

Перевірка тривала два дні. Зауваження, що їх виказали члени комісії, вирішуватимуться у робочому порядку. Майже усі заклади, каже Валентина Адаменко, вона залишала з гарним настроєм. Можливо трохи гарнішим, відзначила, він був після відвідин 2-ї гімназії, НВК № 4, 10-ї школи, а також 26-го, 28-го, 16-го та 5-го садочків. Заклади начальник управління залишала із твердим переконанням у тому, що у новому навчальному році усі, хто там перебуватиме, почуватиме себе комфортно. За це начальник управління дякує керівництву міста, усім педагогам та обслуговуючому персоналу і, звичайно, батькам.

Валентина Адаменко, начальник міського управління освіти і науки: “До речі, хочу сказати, що до опалювального сезону у навчальних закладах завдяки міському голові буде замінено 425 вікон. Спочатку це зроблять у закладах, де були проблеми з температурним режимом. Це — НВК № 4, ЗОШ № 1, НВК-дитсадок № 3, ДНЗ № 22 та 27. Під час своїх традиційних звітів міський голова обіцяв усунути ці проблеми. До того ж він запевнив, що буде зроблено ремонт спортивних зал у ЗОК № 14 та СЗОШ № 15. До початку опалювального сезону ми це зробимо, піде на це близько 1 млн. грн з міського бюджету.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0