Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські мисливці та рибалки чекають на угіддя і дбають про природу

Time Додано: четвер, 08 квіт. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Проблеми та перспективи розвитку нещодавно обговорювали члени міськрайонної організації Українського товариства мисливців та рибалок. Їхнє засідання пройшло за участю голів первинних організацій. Останні – то початок і основа діяльності Товариства, впевнений голова Бердичівської організації УТМР В’ячеслав Данкевич.

Бердичівські мисливці та рибалки чекають на угіддя і дбають про природу

Більш жвавим було обговорення насущних питань, найгостріше з яких – відсутність мисливських угідь. Обласна влада, котра мала вирішити проблему, до сих пір нічого не зробила, обурюються у Товаристві, через що мисливці пропустили сезон полювання на зайця.

Сергій Ружицький, член президіуму Бердичівської міськради УТМР: «На сегодняшний день мы до сих пор не добились угодий. Последняя сессия облрады, которая должна была все решить, этот вопрос не рассматривала. Сессии проходят раз в квартал, поэтому мы не просто надеемся, мы прилагаем все усилия. Связывались з облруководителями и нам обещали, що вопрос до начала сезона охоты на утку будет решен».

Угіддя будуть, впевнені у Товаристві, це лише питання часу. Але жити і діяти треба вже сьогодні – утримувати приміщення, розраховуватися за світло і газ, сплачувати внески. Окрім того, і за угіддями доглядати треба. Мисливці не ставляться до природи споживацьки, вони бережуть і примножують своє господарство. Саме тому планують розводити дичину, взятися до заготівлі кормів на зимовий період.

Непокоїть членів Товариства збільшення кількості лисиць в угіддях. Замість однієї на тисячу гектарів, як має бути за нормою, тварин у вісім разів більше. Це може призвести до поширення хвороб, зокрема сказу. Мисливці планують звернутися до пожежних, екологів, санлікарів за дозволом на знищення лисів.

Серед населення міста і району будуть розповсюджувати листівки із закликом не підпалювати очерети і суху траву на полях та поблизу озер. Через це гинуть перші виводки птахів і зайців. За підпал передбачено штраф у розмірі півтори тисячі гривень.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0