Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські мисливці та рибалки чекають на угіддя і дбають про природу

Time Додано: четвер, 08 квіт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Проблеми та перспективи розвитку нещодавно обговорювали члени міськрайонної організації Українського товариства мисливців та рибалок. Їхнє засідання пройшло за участю голів первинних організацій. Останні – то початок і основа діяльності Товариства, впевнений голова Бердичівської організації УТМР В’ячеслав Данкевич.

Бердичівські мисливці та рибалки чекають на угіддя і дбають про природу

Більш жвавим було обговорення насущних питань, найгостріше з яких – відсутність мисливських угідь. Обласна влада, котра мала вирішити проблему, до сих пір нічого не зробила, обурюються у Товаристві, через що мисливці пропустили сезон полювання на зайця.

Сергій Ружицький, член президіуму Бердичівської міськради УТМР: «На сегодняшний день мы до сих пор не добились угодий. Последняя сессия облрады, которая должна была все решить, этот вопрос не рассматривала. Сессии проходят раз в квартал, поэтому мы не просто надеемся, мы прилагаем все усилия. Связывались з облруководителями и нам обещали, що вопрос до начала сезона охоты на утку будет решен».

Угіддя будуть, впевнені у Товаристві, це лише питання часу. Але жити і діяти треба вже сьогодні – утримувати приміщення, розраховуватися за світло і газ, сплачувати внески. Окрім того, і за угіддями доглядати треба. Мисливці не ставляться до природи споживацьки, вони бережуть і примножують своє господарство. Саме тому планують розводити дичину, взятися до заготівлі кормів на зимовий період.

Непокоїть членів Товариства збільшення кількості лисиць в угіддях. Замість однієї на тисячу гектарів, як має бути за нормою, тварин у вісім разів більше. Це може призвести до поширення хвороб, зокрема сказу. Мисливці планують звернутися до пожежних, екологів, санлікарів за дозволом на знищення лисів.

Серед населення міста і району будуть розповсюджувати листівки із закликом не підпалювати очерети і суху траву на полях та поблизу озер. Через це гинуть перші виводки птахів і зайців. За підпал передбачено штраф у розмірі півтори тисячі гривень.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0