Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські мисливці та рибалки чекають на угіддя і дбають про природу

Time Додано: четвер, 08 квіт. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Проблеми та перспективи розвитку нещодавно обговорювали члени міськрайонної організації Українського товариства мисливців та рибалок. Їхнє засідання пройшло за участю голів первинних організацій. Останні – то початок і основа діяльності Товариства, впевнений голова Бердичівської організації УТМР В’ячеслав Данкевич.

Бердичівські мисливці та рибалки чекають на угіддя і дбають про природу

Більш жвавим було обговорення насущних питань, найгостріше з яких – відсутність мисливських угідь. Обласна влада, котра мала вирішити проблему, до сих пір нічого не зробила, обурюються у Товаристві, через що мисливці пропустили сезон полювання на зайця.

Сергій Ружицький, член президіуму Бердичівської міськради УТМР: «На сегодняшний день мы до сих пор не добились угодий. Последняя сессия облрады, которая должна была все решить, этот вопрос не рассматривала. Сессии проходят раз в квартал, поэтому мы не просто надеемся, мы прилагаем все усилия. Связывались з облруководителями и нам обещали, що вопрос до начала сезона охоты на утку будет решен».

Угіддя будуть, впевнені у Товаристві, це лише питання часу. Але жити і діяти треба вже сьогодні – утримувати приміщення, розраховуватися за світло і газ, сплачувати внески. Окрім того, і за угіддями доглядати треба. Мисливці не ставляться до природи споживацьки, вони бережуть і примножують своє господарство. Саме тому планують розводити дичину, взятися до заготівлі кормів на зимовий період.

Непокоїть членів Товариства збільшення кількості лисиць в угіддях. Замість однієї на тисячу гектарів, як має бути за нормою, тварин у вісім разів більше. Це може призвести до поширення хвороб, зокрема сказу. Мисливці планують звернутися до пожежних, екологів, санлікарів за дозволом на знищення лисів.

Серед населення міста і району будуть розповсюджувати листівки із закликом не підпалювати очерети і суху траву на полях та поблизу озер. Через це гинуть перші виводки птахів і зайців. За підпал передбачено штраф у розмірі півтори тисячі гривень.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0