Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські мисливці та рибалки чекають на угіддя і дбають про природу

Time Додано: четвер, 08 квіт. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Проблеми та перспективи розвитку нещодавно обговорювали члени міськрайонної організації Українського товариства мисливців та рибалок. Їхнє засідання пройшло за участю голів первинних організацій. Останні – то початок і основа діяльності Товариства, впевнений голова Бердичівської організації УТМР В’ячеслав Данкевич.

Бердичівські мисливці та рибалки чекають на угіддя і дбають про природу

Більш жвавим було обговорення насущних питань, найгостріше з яких – відсутність мисливських угідь. Обласна влада, котра мала вирішити проблему, до сих пір нічого не зробила, обурюються у Товаристві, через що мисливці пропустили сезон полювання на зайця.

Сергій Ружицький, член президіуму Бердичівської міськради УТМР: «На сегодняшний день мы до сих пор не добились угодий. Последняя сессия облрады, которая должна была все решить, этот вопрос не рассматривала. Сессии проходят раз в квартал, поэтому мы не просто надеемся, мы прилагаем все усилия. Связывались з облруководителями и нам обещали, що вопрос до начала сезона охоты на утку будет решен».

Угіддя будуть, впевнені у Товаристві, це лише питання часу. Але жити і діяти треба вже сьогодні – утримувати приміщення, розраховуватися за світло і газ, сплачувати внески. Окрім того, і за угіддями доглядати треба. Мисливці не ставляться до природи споживацьки, вони бережуть і примножують своє господарство. Саме тому планують розводити дичину, взятися до заготівлі кормів на зимовий період.

Непокоїть членів Товариства збільшення кількості лисиць в угіддях. Замість однієї на тисячу гектарів, як має бути за нормою, тварин у вісім разів більше. Це може призвести до поширення хвороб, зокрема сказу. Мисливці планують звернутися до пожежних, екологів, санлікарів за дозволом на знищення лисів.

Серед населення міста і району будуть розповсюджувати листівки із закликом не підпалювати очерети і суху траву на полях та поблизу озер. Через це гинуть перші виводки птахів і зайців. За підпал передбачено штраф у розмірі півтори тисячі гривень.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0