Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські мисливці нарешті отримали угіддя для полювання

Time Додано: середа, 15 вер. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Майже рік чекали на угіддя для полювання члени Бердичівської міськрайонної організації українського товариства мисливців та рибалок. І ось на черговій сесії обласної ради їм було передано понад 53 тис. га. площі терміном на 25 років. Як розповів на зібранні мисливців голова ради організації В’ячеслав Данкевич, це їхня невеличка перемога.

Бердичівські мисливці нарешті отримали угіддя для полювання

Попереду у нього та його колег ще багато роботи. І перш за все, що планують зробити любителі постріляти В’ячеслав Данкевич, голова ради Бердичівської міськрайонної організації УТМР: «В 1986-ом году у нас уже была такая практика, мы выпустили 500 фазанов в угодья. В какой-то степени они сохранились, и мы длительное время могли на них охотиться. Но в настоящее время мы не просто хотим выпустить фазана, а сделать фазанарий на стационарной основе. Хотим иметь возможность каждый год выпускать не менее тысячи фазанов.»

Звичайно, кажуть мисливці, це робота не одного року. На закупівлю фазанів потрібні чималі кошти. Чоловіки планують скидатися власними грішми та шукати допомоги у спонсорів, аби вже у цьому році збагатити ареал дичини на угіддях Бердичівщини.

Гостро стоїть в організації питання з приводу так званих “проблемних” собак, говорить В’ячеслав Данкевич. Ці тварини не є чистокровними мисливськими собаками, а результатом незапланованої в’язки. Відповідних документів про їхню породу у власників немає. Полювання з нечистокровними карається штрафом у розмірі 1020 грн. Щоб уникнути стягнень із бердичівських мисливців, на засіданні вирішили наступне.

В’ячеслав Данкевич, голова ради Бердичівської міськрайонної організації УТМР: «Охотник, владелец “проблемной” собаки, должен явиться к В. М. Брычковскому, заслуженному эксперту в области собаководства. После оценки Брычковским, соответствует ли собака породе охотничьих, она направляется к врачу. Там ее кастрируют. Все это для того, чтобы следить за чистотой породы. После всех процедур, на собаку будут выписаны соответствующие документы, и охотник сможет охотиться не только на Бердичевских угодьях, но и по всей Украине.»

Уже 18-го вересня ті, хто вважають мисливство ти рибальство не просто хобі, а частиною життя, відкриють новий сезон полювання 2010-2011-го року. Усі ці чоловіки сподіваються здобути якомога більше дичини на їхніх, тепер уже власних, угіддях.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0