Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські мисливці нарешті отримали угіддя для полювання

Time Додано: середа, 15 вер. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Майже рік чекали на угіддя для полювання члени Бердичівської міськрайонної організації українського товариства мисливців та рибалок. І ось на черговій сесії обласної ради їм було передано понад 53 тис. га. площі терміном на 25 років. Як розповів на зібранні мисливців голова ради організації В’ячеслав Данкевич, це їхня невеличка перемога.

Бердичівські мисливці нарешті отримали угіддя для полювання

Попереду у нього та його колег ще багато роботи. І перш за все, що планують зробити любителі постріляти В’ячеслав Данкевич, голова ради Бердичівської міськрайонної організації УТМР: «В 1986-ом году у нас уже была такая практика, мы выпустили 500 фазанов в угодья. В какой-то степени они сохранились, и мы длительное время могли на них охотиться. Но в настоящее время мы не просто хотим выпустить фазана, а сделать фазанарий на стационарной основе. Хотим иметь возможность каждый год выпускать не менее тысячи фазанов.»

Звичайно, кажуть мисливці, це робота не одного року. На закупівлю фазанів потрібні чималі кошти. Чоловіки планують скидатися власними грішми та шукати допомоги у спонсорів, аби вже у цьому році збагатити ареал дичини на угіддях Бердичівщини.

Гостро стоїть в організації питання з приводу так званих “проблемних” собак, говорить В’ячеслав Данкевич. Ці тварини не є чистокровними мисливськими собаками, а результатом незапланованої в’язки. Відповідних документів про їхню породу у власників немає. Полювання з нечистокровними карається штрафом у розмірі 1020 грн. Щоб уникнути стягнень із бердичівських мисливців, на засіданні вирішили наступне.

В’ячеслав Данкевич, голова ради Бердичівської міськрайонної організації УТМР: «Охотник, владелец “проблемной” собаки, должен явиться к В. М. Брычковскому, заслуженному эксперту в области собаководства. После оценки Брычковским, соответствует ли собака породе охотничьих, она направляется к врачу. Там ее кастрируют. Все это для того, чтобы следить за чистотой породы. После всех процедур, на собаку будут выписаны соответствующие документы, и охотник сможет охотиться не только на Бердичевских угодьях, но и по всей Украине.»

Уже 18-го вересня ті, хто вважають мисливство ти рибальство не просто хобі, а частиною життя, відкриють новий сезон полювання 2010-2011-го року. Усі ці чоловіки сподіваються здобути якомога більше дичини на їхніх, тепер уже власних, угіддях.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0