Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські медики вимагають відновити доплати за роботу з дезинфікуючими засобами

Time Додано: вівторок, 03 лист. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Біля приміщення виконавчого комітету зібралися працівники центральної міської лікарні. Прийти їх туди, кажуть, змусила безвихідь. Працюють добу через три — усього 7,5 на місяць, одну із діб — безкоштовно. Найбільше медиків обурює те, що, наказавши написати заяви “за свій рахунок”, їх змушують ходити на роботу. А ще із червня місяця — з працівників лікарні зняли доплату за роботу з дезинфікуючими засобами. Результатом став лист на ім’я Бердичівського міського голови, в якому медики просять Василя Мазура зобов’язати керівництво лікарні виплатити усі кошти. У протилежному випадку, обіцяють, вони знімають із себе відповідальність за людські життя.

Бердичівські медики вимагають відновити доплати за роботу з дезинфікуючими засобами

Наталія Сокол, медсестра урологічного відділення ЦМЛ: “Зараз поширюється така епідемія — і ні, щоб нас якось підтримати і піти назустріч, а навпаки: нам не виплачують того, що повинні... Ми не отримуємо “оздоровчих”, з червня зняли доплату за роботу з деззасобами. Ми у відчаї. Частина вийшла на вулицю, а частині потрібно працювати. Ніхто не залишає свої робочі місця.”

Валентина Волинець, медсестра хірургічного відділення ЦМЛ: “Ми не маємо змоги ні вчити дітей, ні лікуватися у випадку хвороби. Все це — гроші. Тому й вийшли сюди, аби вирішити ці питання.”

З урахуванням загрози місту епідемії грипу розмову продовжули у приміщенні — кабінеті профкому лікарні. В. о. голови комітету Броніслава Попадиченко зауважує: про подібні намірі працівників вона мала б знати першою.

Броніслава Попадиченко, в. о. голови профспілкового комітету ЦМЛ: “Все має бути узгоджено. Ми маємо право на страйки, на мітинги, на будь-що на світі, але ж узгодьте...”

До спільної розмови запрошує усіх присутніх Анатолій Терефеєв. Не так давно, нагадує головний лікар центральної міської лікарні, він проводив нараду за участю керівників усіх підрозділів закладу. На ній повідомив: на виплату заробітної плати місцевим медикам не вистачає 350 тис. грн. Пропозиції виходу із ситуації, що склалася, каже, лунали різні: від прощання із працівниками пенсійного віку до скорочення. Обрали, як усім здалося, компромісний варіант. Бюджет, нагадав Анатолій Терефеєв, формує не він і не міська влада: його “спускають” із Києва. Іще на початку року, інформує головний лікар, у цьому бюджеті на заробітну плату не вистачало 2,5 мільйони.

Анатолій Терефеєв, головний лікар ЦМЛ: “Попрацювали люди з розумінням і знайшли вихід: скоротили посади ... , але нікого не звільнили і всі залишилися при роботі. Провели інші заходи, вийшовши на те, що з 2,5 млн. грн. залишилося 350 тисяч. А ще ж індексація зарплати нам “допомогла” на 714 тисяч гривень.”

Чому зняли доплату за роботу із деззасобами? Та тому й зняли: не вистачає коштів.

Євгенія Ващенко, начальник планово-економічного відділу ЦМЛ: “Деззасоби — це оплата праці, яка не є обов’язковою. Це, власне, доплата. Відповідно до наказу міністерства, ми маємо право на такий крок. Тому з 1.07.09 р. у нас тимчасово до кінця року припинена її виплата. Ну а з початку 2010-го будемо дивитися з того, який бюджет нам буде доведено. Якщо коштів вистачить на фонд заробітної плати, то цю доплату ми відновимо.”

Відповіддю на питання головного лікаря “Що ви пропонуєте робити?” була тиша. Чи то не захотіли, чи то забули, чи то не наважилися спитати медики про те, чому ж їх змушують безкоштовно ходити на роботу.

Наостанок Анатолій Терефеєв зазначив: роз’яснювати персоналу лікарні існуючий стан справ — обов’язок завідуючих відділеннями. І пообіцяв нагадати їм про це.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 2

Chatbox Яна

А потім розпочалося скорочення і чимало медсестер було звільнено...

Time понеділок, 25 квіт. 2016, 22:07 (майже 2 років назад)

Chatbox искуствовед

За операцию дал на лапу 400 анестезиологу. 1000 хирургу. сестре в палате 200. ещё им зарплату платить?

Time вівторок, 26 квіт. 2016, 11:47 (майже 2 років назад)