Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські медики урочисто відзначили професійне свято

Time Додано: субота, 15 черв. 2019, 14:04 ( 4 міс. назад )

Медичні працівники, здається, зовсім не проти, коли їх називають «янголами». Із таким само задоволенням цитують вони анекдот про свої напружені стосунки з Господом: той, мовляв, все норовить людину до себе прибрати, а якийсь там черговий лікар стає у позу – до реанімації і все, будемо відкачувати. Бердичівське медичне товариство, котре напередодні свого професійного свята зібралося у міському Палаці культури, не виключення: ці люди можуть дозволити потішатися над речами, здавалося б, дуже серйозними, адже якась мить – і вони знову зійдуться у невидимому двобої з хворобами, з біллю, з самою смертю. І ніхто, крім них, не вирве людину з тих ціпких обіймів і не поверне до нормального життя та до близьких.

Бердичівські медики урочисто відзначили професійне свято

Надзвичайно складна, відповідальна і потрібна людям праця… Так оцінює роботу медиків народний депутат України Олександр Ревега. Окрім теплих слів, в якості презентів – Подяки та сертифікат на придбання 41 комплекту спецодягу для персоналу інфекційного відділення.

Михайло Буба, Галина Бондарчук, Наталія Журбей, Тетяна Кравчук, Наталія Кондратюк, Тетяна Нікітіна, Тетяна Варчук, Віра Козігон, Владислава Ковальчук – прізвища усіх відзначених міським головою, народним депутатом, областю й керівництвом міської лікарні та ЦПМСД перераховували не одну хвилину. Традиційно вшанували когорту ветеранів галузі, медиків-донорів та потужну місцеву команду медиків-спортсменів, незмінно очолювану завідувачем травмпункту Петром Чиркою. Похвалилися іще однією приємною новиною: напередодні урочистостей відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» отримали у гінекологічному відділенні.

Вони живуть та працюють у зоні особливої уваги, поваги, у зоні особливої відповідальності та вимог. В одних знайшлася годинка-друга, і вони приймають вітання на сцені Палацу та мають можливість насолодитися красивою піснею, інші у цей момент повертають людям смак до життя, а, можливо, й саме життя. Той, хто робить це віддано, хто не прищепився від людяності й милосердя, стане володарем найціннішої відзнаки – людської вдячності.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0