Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські медики приймали поздоровлення із Днем медичного працівника

Time Додано: субота, 20 черв. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Вже близько тридцяти років у третю неділю червня вінчують тих, хто обрав своєю професією повертати людям їхнє здоров’я. У міському Палаці культури із Днем медичного працівника вітали велику армію місцевих ескулапів. Те, що для когось здається вчинком геройським, для цих людей є справою щоденною і тому звичною. Часто нехтуючи своїм вільним часом та правом на особисте життя, вони поспішають до хворих для того, щоб у важку хвилину подарувати їм найцінніше — надію.

Бердичівські медики приймали поздоровлення із Днем медичного працівника

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Ваша професія найблагородніша і найгуманніша... А ще — вона незвичайно неспокійна і потребує від вас неабиякої віддачі. Через те, у першу чергу, хочу побажати вам, щоб ваша праця і турбота про інших ... повернулися здоров’ям для вас та ваших сімей.»

Лікарі та їхні помічники, медичні сестри та санітарки, фельдшери та лаборанти... Їхня праця не залишається поза увагою міської та обласної влади, поза увагою їхніх безпосередніх керівників. Десятки грамот та подяк отримали медичні працівники Бердичева з рук міського голови та головних лікарів найбільших медичних закладів міста. Останні наголошують: роботу своїх колективів вони намагаються організувати таким чином, щоби уникнути нарікань з боку бердичівлян.

Леонід Сога, головний лікар обласного госпіталю для ветеранів ВВв: «За 2008-й рік ми пролікували 4,5 тис. ветеранів війни, придбали обладнання та апаратури на 240 тис. У 2009-му році цифри становлять відповідно 2 тисяч і 310 тисяч... Щодо проблем, то вони здебільшого стосуються недостатньої кількості коштів, що виділяють. Вони потрібні нам на оновлення палат й коридорів.»

Так само не сиділи, склавши руки, у центральній міські лікарні. Зі слів її керівника Анатолія Терефеєва, цьогоріч нового обладнання там придбали на 630 тисяч гривень, у 2008-му — на 1 мільйон більше. Нині триває робота над реконструкцією хірургічного корпусу під акушерський.

Анатолій Терефеєв, головний лікар Бердичівської ЦМЛ: «Для нас свято, коли відкриється корпус, стане потрійним: здачі в експлуатацію вимагає міська влада, цього хочемо ми — медики, цього ж бажають жінки Бердичева і Бердичівського району. Взагалі ж, кожного року ми будуємо, ремонтуємо здаємо... Ми прагнемо надавати якісну допомогу мешканцям міста, щоби люди були задоволені нашою роботою.»

Пісенними й танцювальними композиціями вшановували людей у білих халатах артисти міського Палацу культури. Закоханість медиків у свою професію, переконанні вони, заслуговує на те, щоб бути оспіваною у піснях та віршах.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0