Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
На завершення інженерного тижня у «гвардійській» школі запустили ракету
Chatbox М и х а и л К о в ...
Клево!!!
Time 15:18 - 16-02-2020
Фахівці управління Державної служби якості освіти зустрілись із представниками ДНЗ
Chatbox Ве Теор
Репортаж надзвичайно професійни ...
Time 19:16 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Дякую.
Time 13:41 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Олена Лук'янюк
Вибачте за помилку! Все поправили.
Time 12:48 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Молодець. Мамі і дитинці здоров ...
Time 22:01 - 24-01-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські медики готуються до боротьби із «китайським» коронавірусом

Time Додано: четвер, 30 січ. 2020, 13:42 ( 21 дн. назад )

Жодного підтвердженого випадку нового коронавірусу 2019-nCoV, виявленого у Китаї, в Україні, за останніми даними Міністерства охорони здоров’я, немає. Проте МОЗ України ще 24-го січня видало наказ "Про заходи щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків захворювань, спричинених новим коронавірусом, виявленим у місті Ухань (Китай)». Про основні положення цього наказу бердичівським медпрацівникам розповів днями заступник медичного директора КНП «Бердичівська міська лікарня» Олег Марченко.

Бердичівські медики готуються до боротьби із «китайським» коронавірусом

Олег Марченко закцентував увагу колег на виконанні нормативних документів та проведенні інформативно-роз’яснювальної роботи з населенням, щоб не допустити паніки. Про те, що таке коронавірус та чи можна вберегтися від цієї інфекції, розповіла завідувач інфекційним відділенням міської лікарні.

Два роки тому в Україні теж реєстрували підтверджені випадки коронавірусу, каже Раїса Костюченко. Але в нього є багато типів, ознаки яких схожі з іншими гострими вірусно-респіраторними інфекціями.

Хворих на коронавірусну інфекцію будуть спочатку ізолювати в окремому боксі інфекційного відділення міської лікарні, потім спеціалізованими бригадами медиків доставлятимуть до Житомирської обласної лікарні №1, яка стане госпітальною базою для таких пацієнтів, розповіли на конференції. Також МОЗом буде виділено спеціальну лабораторію для підтвердження випадків «китайського» коронавірусу.

Станом на 28-ме січня, у Китаї на новий тип коронавірусної інфекції захворіли 4,5 тисячі людей, з яких 107 померли. Смертність, так само як і у випадку з грипом, здебільшого пов’язана із пізніми звертаннями до лікарів та наявністю супутніх патологій, говорить інфекціоніст.

Репортаж Інни Плесної

Chatbubbles Коментарів: 0