Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські ливарники приймали вітання із Днем металургів

Time Додано: субота, 14 лип. 2018, 14:46 ( 3 міс. назад )

За кожною професією, за її представниками, існує міцно закріплений епітет: медики – найгуманніші, поліцейські та пожежні – найсміливіші, педагоги – більше за інших віддані дітям, ті, хто працює у культурі – творчі. Та ось настав день, коли у Бердичеві вітали найнадійніших та найсуворіших: у ливарному комплексі заводу «Прогрес» відзначили День працівників металургійної промисловості. Здається, ніщо так не пов’язане із поняттям «потужна й стабільна держава», як металургія: працюють заводи, у цехах гаряче, форми наповнюються литвом – значить країна живе. Ливарники були, є і будуть уособлювати в собі працьовитих людей із почуттям власної гідності та чітким розумінням, чого варті, переконані заступник міського голови Таміла Павлішина, секретар міськради Юлія Лефтер та ведучий інженер заводу Ніна Альвас.

Бердичівські ливарники приймали вітання із Днем металургів

Старший майстер Сергій Левчук, інженер Олена Давидова, машиністка крану Маргарита Яремчук, плавильник Богдан Ігнатюк є одними з тих, ким гордяться на «Прогресі». Не відстають від них Сергій Чехурський, Володимир Григоришин, Анатолій Громов, Віктор Кондратюк, Наталія Сторожук та інші працівники комплексу. Бердичівські ливарники унікальні тим, що та сама легендарна суворість поєднується у них зі справжнім джентльменством: жодної жінки у залі (а представниць слабкої статі працює у цих стінах чимало) не залишили вони без троянд. Квіти дарували куди з більшим красномовством, аніж говорили про себе. Не звикли, та й про що говорити – робота, наче, як робота. Втім, таки, звісно, не така вона вже й звичайна.

Бердичівські металурги – вони настільки суворі, що навіть у день свята не забувають про роботу (на те, вирішили, є вихідні). На урочистості виділили близько години, і цю невеличку святкову паузу заповнили своєю творчістю артисти міського Палацу культури.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0