Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські «ліві» та їхні прихильники відзначили День Жовтневої революції

Time Додано: субота, 07 лист. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Ці люди завжди готові до останнього та рішучого бою, тож навіть загроза захворіти не завадила представникам «лівих» міста і району та їхнім прихильникам спільно відсвяткувати одне з найдорожчих для них свят — День Жовтневої революції. Мітингувати у зв’язку із наступом грипу не пішли, вирішивши зібратися у приміщенні міськкому компартії. Революцію вони, як і раніш, називають Великою і Соціалістичною та вважають, що у 1917-му відбулася подія планетарного масштабу.

Бердичівські «ліві» та їхні прихильники відзначили День Жовтневої революції

Олександр Зайков, 1-й секретар Бердичівського міськкому КПУ: «До этого дня перспектива рассматривалась лишь как совершенствование рабовладельческого строя — все фазы развития человечества представляли собой эксплуатацию человека человеком. Однако гений В. И. Ленина и титаническая деятельность партии, которую он создал, дали возможность человечеству исправить эту ошибку и дать обществу шанс справедливого развития...Все народы мира смогли увидеть, что трудящиеся могут и должны взять власть в свои руки.»

Вони говорили про події 17-го та згадували ТУ країну. «Криворіжсталь» і «Дніпрогес» для них, як і раніш, залишаються символами величі радянського народу. Важко, кажуть, порівняти щось із ентузіазмом, з якою молодь вирушала будувати БАМ та Магнітку. Не можна не захоплюватися потужністю тодішньої індустрії та аграрного комплексу. Нині, як і на зорі доленосних змін, місцеві «ліві» готові до боротьби й протистояння з олігархами за встановлення у країні народовладдя. Вони пишаються тим, що до їхніх лав й сьогодні вступають віддані ленінській справі люди — зрілого й молодого віку.

По завершенні зібрання його учасники відправилися покладати квіти до пам’ятників — символів епохи, що минула для багатьох, але тільки не для них. День 7-го листопада, кажуть, зустріли на підйомі.

Марія Ейсмонт, 1-й секретар Бердичівського райкому КПУ: «Люди дзвонили вчора, дзвонять й сьогодні. Вони звикли щороку цього дня збиратися, проходити Бердичевом святковим маршем... Це свято передається з покоління у покоління: до нас приходять не лише люди похилого віку, а й їхні діти та онуки.»

Сергій Ружицький, член Бердичівського міськкому КПУ: «Мне еще вчера звонили друзья, которые, кстати, не поддерживают моих взглядов, и активно поздравляли. Честно говоря, от этого я получаю огромное удовольствие: обо мне помнят, помнят о празднике. Когда мы встречаемся, а мы ведь абсолютно разных взглядов, то вспоминаем то время. Вспоминается, как вы знаете, только хорошее, а ведь оно и было — то, хорошее...»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0