Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Бердичівські красуні змагатимуться за звання «Королеви міста»

Time Додано: вівторок, 24 черв. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Віднедавна життя цих дівчат змінилося. Протягом тижня вони вчать танцювальні рухи, відшліфовують ходу, працюють над поставою та опановують таємниці модельної посмішки. Десять чарівних бердичівлянок змагатимуться за звання найсимпатичнішої у конкурсі краси «Міс Бердичів-2008».

Бердичівські красуні змагатимуться за звання «Королеви міста»

Ірина Гончарова, головний режисер МПК: “Думаю, що в рамках святкування Дня молоді це буде дуже гарне, яскраве шоу. Воно буде проходити у Палаці культури о 14 годині. Я сподіваюсь, що бердичівляни та гості міста потраплять у світ краси, молодості та музики. Ми запрошуємо всіх дівчат, хто бажає, у вівторок, 24 червня. Ще можна підійти до МПК о 14 годині і записатися на участь у конкурсі”.

Грація та шарм дівчат справлять враження на глядачів, обіцяють організатори свята. Підготовку конкурсанток очолила модельна агенція «Gloria Model Style».

Ілона Пурлієва, директор модельної агенції «Gloria Model Style» (м. Житомир): «У переможниці буде можливість представити місто Бердичів на регіональному конкурсі краси «Королева Полісся». Цей конкурс буде проходити як відбірний тур. Конкурс буде складатися з таких виходів: привітання, танцювальний вихід у купальниках (його готує хореограф з Житомира, який має великий досвід), виходи у весільних та вечірніх сукнях. І головний, звичайно, вихід — це нагородження. Нагородять трьох головних Міс: Першу та Другу Віце-Міс, Міс Бердичів-2008, а також оберуть Міс глядацьких симпатій».

Будуть оцінювати зовнiшнi данi учасниць, умiння триматися на подіумi та представити себе публіці. Королеву конкурсу увінчають дорогою короною, повідомила Ілона Пурлієва. На такому шоу важлива не лише врода, а й внутрiшнi якостi: харизма, комунiкабельнiсть та безпосередність.

Ілона Пурлієва, директор модельної агенції «Gloria Model Style» (м. Житомир): «У місті Бердичеві дуже багато красунь, як ми вже переконалися, — як у Житомирі. Та якщо чесно, то у вас — більше!»

Усі конкурсантки — новачки у модельному бізнесі. Виступ ще попереду, а вражень вже вистачає, розповіли красуні.

Ірина Федорчук, бердичівлянка: «Мої друзі дуже раді за мене. Адже це — нові враження, можливості побачити щось нове, спробувати себе в чомусь новому!»

Ольга Низова, бердичівлянка: «Мені, звичайно, подобається ходити на репетиції. Я познайомилася із надзвичайно цікавим колективом: веселі дівчата, дуже хороший керівник!»

Підготовка до виступу є добрим стимулом для самовдосконалення — це змушує над собою працювати, вважають конкурсантки.

Ольга Орент, бердичівлянка: «Я почала займатися спортом, ходити до тренажерної зали, басейну. Дієта в мене: салатики різні, менше жирної їжі. Ми майже не їмо!»

Дівчата витримують усі навантаження репетицій. Кажуть, що поспішають на них із радістю.

Альона Чап, бердичівлянка: «Моя мрія вже частково здійснилася — я потрапила на цей конкурс. У кожної з нас є мрія — виграти цей конкурс, стати переможницею. Хочеться поїхати на конкурс «Королева Полісся» у місті Житомирі. Ось моя мрія!»

29 червня, під час конкурсної програми, організатори свята обіцяють багато сюрпризів та цікавих номерів.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0